stickyimage

Pasztet z drobiem i pomidorami DROP Omega-3 – letni akcent przez cały rok

Soczyste, intensywnie czerwone, pełne niepowtarzalnego smaku i składników odżywczych pomidory to letni rarytas, którego walorów nie sposób przecenić. Jednakże jego wspaniałym aromatem możemy cieszyć się niezależnie od pory roku wybierając Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i pomidorami. Ta rynkowa nowość łączy dwie istotne cechy – pyszny smak i pozytywny wpływ na zdrowie.

Po pierwsze – smak!

Receptura nowych pasztetów DROP została opracowana ze szczególną starannością. Marka zapewnia najwyższą jakość swoich wyrobów, opierając ich produkcję wyłącznie na bazie surowca krajowego. Umożliwia to lepszą kontrolę wartości zdrowotnych i smakowych. Firma DROP działa w myśl zasady, że nie wystarczy, by smak produktu zadowalał – warto, by został zapamiętany i byśmy chcieli do niego wracać. Pachnące, świeżo wypieczone pieczywo, posmarowane smacznym Pasztetem DROP Omega-3 z drobiem i pomidorami to idealny pomysł na śniadanie, nawet dla wymagających.

Po drugie – zdrowie!

Dieta bogata w dobroczynne kwasy tłuszczowe Omega-3 jest szalenie modnym zagadnieniem współczesnego żywienia. Trudno dziwić się temu trendowi – udowodniono naukowo, iż kwasy te stanowią konieczny składnik codziennej diety, zmniejszają ryzyko wystąpienia zawału serca, udaru mózgu czy różnego rodzaju nowotworów. Okazuje się też, że przyjmowanie pokarmów bogatych w nienasycone kwasy tłuszczowe ma niebagatelne znaczenie dla naszej psychiki – poprawia samopoczucie, zapobiega występowaniu nerwic oraz stanów depresyjnych. Najbardziej oczywistą receptą jest spożywanie znacznej ilości ryb i owoców morza. To bardzo kusząca opcja, jednakże nie do końca praktyczna – nasi biurowi współlokatorzy nie byliby szczęśliwi wdychając codziennie aromat wędzonej makreli. Jest to także opcja wymagająca finansowo. Doskonałym rozwiązaniem są produkty żywnościowe wzbogacone dobroczynnymi kwasami, w pełni nadające się do nieskrępowanej konsumpcji w każdych warunkach. Jednym z nich jest Pasztet z drobiem i pomidorami DROP Omega-3, idealna propozycja dla amatorów zdrowego i smacznego w jednym. Warto dodać, że Pasztet z drobiem i pomidorami DROP Omega-3 został wyróżniony przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Marka DROP może poszczycić się bogatymi tradycjami. Produkty ewoluują wraz z trendami żywieniowymi i tendencjami smakowymi. Pasztet z drobiem i pomidorami DROP Omega-3 jest odpowiedzią na nasze nieustające zapotrzebowanie na nowości. Pomidorowa nuta zaspokoi tęsknotę za niezrównanym aromatem dojrzałego w letnim słońcu, soczystego pomidora oraz w atrakcyjny sposób urozmaici śniadaniowe menu.

Pasztet z drobiem i pomidorami DROP Omega-3 dostępny jest w stalowym opakowaniu o pojemności 160g, na tyle okazałym, że bez obaw możemy zaprosić do degustacji koleżankę z biurka obok. Taki gest zostanie na pewno zapamiętany. Nietuzinkowy duet smakowy drobiu i pomidora wzbogacony kwasami Omega-3 również.

Pasztet z drobiem i pomidorami Omega 3 firmy DROP, cena: 2,79 zł brutto/szt.
Producent: DROP S.A.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane