stickyimage

Premiera La Grande Bellezza w Cannes

„La Grande Bellezza” w reżyserii Paolo Sorrentino jest najnowszym i jedynym filmem włoskiej produkcji, który znalazł się na liście filmów nominowanych do prestiżowej nagrody festiwalu w Cannes. Jego premiera odbywała się  22 maja 2013 podczas festiwalu w ekskluzywnej willi Oxygen. Disaronno – zostało partnerem tego wydarzenia.

La Grande Bellezza jako jedyny włoski film znalazł się na liście filmowych  arcydzieł walczących o Złotą Palmę w Cannes. Film opowiada historię pisarza blisko związanego z sercem Rzymu. Główny bohater – w tej roli został obsadzony znakomity aktor – Toni Servillo wspólnie w swoją kochanką  piękną – aktorką Sabriną Ferilli wspomina swoją przeszłość obrazując historię starzenia się i utraty młodości. Film znakomicie portretuje dzisiejszy Rzym. Powstał z inspiracji znamienitego działa Federico Fellini  pt.: „Słodkie życie”.

Premiera filmu odbyła się w przepięknej willi Oxygen. Wśród gości znaleźli się twórcy filmu reżyser Paulo Sorrentino, producentka Viola Prestieri oraz aktorzy Toni Servillo, Carlo Verdone, Sabrina Ferilli jak również wiele osobistości ze świata filmu i mody m.in. James Franco i Roberta Armani.

Disaronno przygotowało z tej okazji specjalny koktajl  – La grande bellezza, na który składa się wódka, sok grejpfrutowy oraz nektar z agawy.

Więcej informacji o marce Disaronno znajduje się na stronie: www.disaronno.com oraz  na blogu www.beoriginale.com.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane