stickyimage

Piękne kobiety i owce w ramionach Macieja Zakościelnego. Zaskakujące przygody gwiazdy komedii LISTY DO M. 2

Aktor poderwany „metodą na owcę”! „W tym filmie zobaczycie, jak owca zakochuje się w Maćku Zakościelnym” – Marta Żmuda-Trzebiatowska o zaskakującej przygodzie gwiazdy „Listów do M. 2”.

Maciej Zakościelny to jedna z nowych twarzy w ekipie filmu „Listy do M. 2”. W kontynuacji najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat aktor zagrał popularnego muzyka Redo, który wikła się w zaskakujący czworokąt miłosny z udziałem pięknych kobiet – Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Magdaleny Lamparskiej oraz Matyldy. Owcy Matyldy!

Mój bohater jest muzykiem, trębaczem” – mówi Zakościelny. „Właśnie stworzył wielki przebój i przygotowuje się do nagrania płyty. Jego życie u boku narzeczonej (Marta Żmuda-Trzebiatowska) jest poukładane i dość schematyczne. Przynajmniej do chwili, gdy spotyka dziewczynę (Magdalena Lamparska), z którą przeżył niesamowitą historię na Mazurach”.

Sam aktor nie wdaje się w szczegóły miłosnej historii, która rozegra się na oczach widzów. Pikantne szczegóły zdradzają jego partnerki. „W tym filmie zobaczycie, jak owca zakochuje się w Maćku Zakościelnym. Więcej nie powiem” – śmieje się Żmuda-Trzebiatowska. „To był mężczyzna. Bo Matyldę zagrał Bartek. I do tego był bardzo zestresowany we wspólnych scenach. Okiełznać to zwierzę, to była przygoda” – żartuje Lamparska.

Miłosne perypetie z owieczką w tle, to oczywiście nie wszystko, co czeka widzów na seansie filmu „Listy do M. 2”. Kontynuacja najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat ma w sobie wszystko to, za co część pierwszą pokochały miliony Polaków. Światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd!

Listy do M. 2” trafią do kina 13 listopada, a Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska już dziś zapraszają do kin na wyprodukowaną przez TVN komedię jeszcze bardziej romantyczną!

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska-Żurawska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Bohaterowie „Listów do M. 2” w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

„Listy do M. 2” – oficjalny zwiastun nr 1:

„Listy do M. 2” – oficjalny zwiastun nr 2:

Spoty #czekamnalisty:

Tomasz Karolak i worek z „kinder-niespodzianką”!:

Agnieszka Dygant trenuje MMA:

Nowy tatuaż Macieja Zakościelnego:

Agnieszka Dygant pisze własne „Lśnienie”!

Maciej Zakościelny niczym De Niro!

Tomasz Karolak uczy medytacji:

Magdalena Lamparska leci w kubki (kawy):

Piotr Adamczyk czeka na „Listy do M. 2”:

Marcin Perchuć czeka na „Listy do M. 2”:

LISTY DO M. 2 w kinach od 13 listopada

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2015

Producent: TVN S.A.
Reżyseria: Maciej Dejczer („Misja Afganistan”, „Oficer”, „Magda M.”, „Bandyta”)
Obsada: Maciej Stuhr („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Obywatel”, „Listy do M.”, „Śluby panieńskie”), Roma Gąsiorowska-Żurawska („Sala samobójców”, „Listy do M.”, „Kochaj i tańcz”, „Rozmowy nocą”), Tomasz Karolak („rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”; „Listy do M.”, „Śniadanie do łóżka”, „Lejdis”, „Testosteron”, „Ciało”), Agnieszka Dygant („Prawo Agaty”, „Listy do M.”, „Tylko mnie kochaj”), Piotr Adamczyk („Wkręceni”, „Och, Karol 2”, „Listy do M.”, „Święty interes”, „Śniadanie do łóżka”), Maciej Zakościelny („Czas honoru”, „Dlaczego nie!”, „Tylko mnie kochaj”), Marta Żmuda-Trzebiatowska („Wkręceni 2”, „Och, Karol 2”, „Śluby panieńskie”, „Nie kłam, kochanie”), Małgorzata Kożuchowska („rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, „M jak miłość”; „Dlaczego nie!”, „Komornik”, „Kiler”), Magdalena Lamparska („Wkręceni 2”, „Bogowie”, „39 i pół”), Katarzyna Zielińska („Och, Karol 2”, „Listy do M.”, „Ryś”, „Dzień świra”), Agnieszka Wagner („Kamienie na szaniec”, „Listy do M.”, „Nic śmiesznego”, „Spis cudzołożnic”), Wojciech Malajkat („Obywatel”, „Listy do M.”, „Ogniem i mieczem”, „Mów mi Rockefeller”), Paweł Małaszyński („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Listy do M.”, „Skrzydlate świnie”), Marcin Perchuć („Wkręceni 2”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, „Mała wielka miłość”, „Ciało”), Katarzyna Bujakiewicz („Lekarze”, „Listy do M.”, „Nie kłam, kochanie”, „Nigdy w życiu!”), Piotr Głowacki („Disco Polo”, „Bogowie”, „Wkręceni”, „Obywatel”, „80 milionów”), Julia Wróblewska („Och, Karol 2”, „Listy do M.”, „Tylko mnie kochaj”), Anna Matysiak („Oszukane”, „Listy do M.”), Nikodem Rozbicki („Obietnica”, „Baby Blues”), Jakub Jankiewicz („M jak miłość”, „Ja to mam szczęście!”, „Listy do M.”), Mateusz Winek („Prawo Agaty”), Waldemar Błaszczyk („Ja wam pokażę!”, „Na Wspólnej”, „Camera Cafe”), Krzysztof Stelmaszyk („Testosteron”, „Wkręceni”, „Miasto 44”),  Małgorzata Pieczyńska („Na Wspólnej”, „Big Love”, „Piłkarski poker”)

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,