stickyimage

Jennifer Lawrence i Bradley Cooper w filmie SERENA

Już w najbliższy poniedziałek, 13 października, na Festiwalu Filmowym w Londynie pokazana zostanie premierowo SERENA w reżyserii Susanne Bier.

W rolach głównych: śliczna Jennifer Lawrence i pięknooki Bradley Cooper. Ani ona nie będzie tym razem brać udziału w Igrzyskach, ani on nie będzie pozytywnie myśleć – ale jak zawsze aktorzy zapraszają widzów na wyjątkowe, filmowe widowisko.

Polskim dystrybutorem filmu jest Monolith Films. Wkrótce poinformujemy Państwa o polskiej dacie premiery.

Laureatka Oscara, gwiazda „Igrzysk śmierci” Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper w zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze nagrodzonej Oscarem reżyserki Susanne Bier.

Jest rok 1929. Świeżo poślubieni Serena i George Pembertonowie przeprowadzają się do Karoliny Południowej, gdzie George prowadzi intratny biznes. Pochodząca z wielkiego miasta Serena zaskakująco szybko odnajduje się w tutejszych realiach. Okazuje się silną kobietą, nie ustępując w niczym otaczającym ją mężczyzną. Idealnie uzupełniają się z Georgem w życiu i w interesach, żelazną ręką prowadząc firmę i bezlitośnie rozprawiając się z konkurencją. Gdy jednak Serena odkryje, iż George ma nieślubnego syna, postanowi pozbyć się rywalki i jej maleństwa…

Zwiastun:

Reżyseria: Susanne Bier („W lepszym świecie” – Oscar, „Wesele w Sorrento”)
Obsada:

· Bradley Cooper („Poradnik pozytywnego myślenia”, „Kac Vegas”, „American Hustle”)

· Jennifer Lawrence („Igrzyska śmierci”, „Poradnik pozytywnego myślenia” – Oscar, „American Hustle”)

· Rhys Ifans („Harry Potter i insygnia śmierci”, „Notting Hill”, „Niesamowity Spider-Man”)

Gatunek: melodramat

Produkcja: USA 2015

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Tagi: , , , ,