stickyimage

Ray Ban Take Away Tour

Już jutro rusza trasa koncertowa Ray Ban Take Away Tour. Trzy miasta, pięć koncertów i mnóstwo odjazdowych atrakcji. Szukajcie nas w Łodzi, Warszawie i Krakowie.

Znak rozpoznawczy? Oldschoolowy double decker Ray Ban, w którym każdy będzie miał szansę przetestowania soczewek marki Ray Ban oraz dobrania okularów. Na dachu naszego muzycznego wehikułu codziennie grać będzie DJ Poor Niko a Wy złapiecie pierwsze promienie wiosennego słońca w Ray Ban chill-out zone.  Masz głowę pełną pomysłów? Stwórz swoje własne graffiti na autobusie  i zgarnij nagrody od marki Ray Ban! Od soboty 20 kwietnia aż do 25 maja, weekendowymi wieczorami, double decker jeździć będzie szlakami najbardziej wytrawnych melanżowiczów.

Take away to muzyka ulicy. Nowe, coraz częściej pojawiające się na ulicach europejskich miast zjawisko artystyczno-muzyczne. Miejski show mający na celu przeniesienie muzyki w sferę codzienności. Artyści chcą sprowadzić muzykę do najbardziej rdzennej formy i zachęcić do bezpośredniego, często przypadkowego, kontaktu z odbiorcą. Take away show są organizowane  w wielu europejskich miastach, jednak nikt nie podjął się tego w Polsce. My będziemy pierwsi!

Dokładny rozkład jazdy i koncertów:
20.04.13 – Tania Odzież – Łódź
27.04.13 – Paula i Karol – Warszawa
11.05. 13 – Bajzel – Warszawa
18.05.13 – Rebeka – Kraków
25.05.13 – Dreadsquad – Kraków

Ray Ban zaprasza do konkursu!
Chcesz zrealizować swoje marzenie, dostrzegasz możliwości tam gdzie inni widzą wyzwanie?

Zgłoś swoją wizję w formie zdjęcia, tekstu, video na www.ray-ban.com
Wybierzemy najbardziej niesamowity pomysł i pomożemy go zrealizować. Naszym partnerem jest radio Eska więc śledź nas na www.eska.pl/ray-ban oraz na facebook https://www.facebook.com/events/403137426450873/

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane