stickyimage

Maraton Zumby w Holmes Place już 14 kwietnia

Jeżeli ktoś ma ochotę się zrelaksować,  odreagować codzienne stresy i problemy,  wsłuchując się w rytm gorących latynoskich rytmów to ma ku temu okazję. 14 kwietnia odbędzie się maraton Zumby, porywającego połączenia tańca i fitness. Maraton odbędzie się w klubie Holmes Place Premium w Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej 63.

Ten maraton jest wyjątkowy, bowiem po raz pierwszy w Warszawie jego uczestnicy będą mogli wziąć udział zarówno w klasycznych zajęciach Zumba, jak i zajęciach Zumba®Toning oraz Aqua Zumba®. Zajęcia poprowadzą najlepsi instruktorzy w Warszawie: Natalia Gołębiewska, Katarzyna Koś i Michał Kurpet.

Zumba rozpropagowana przez kolumbijskiego instruktora fitness i tancerza Alberto Pereza w latach 90-tych ubiegłego wieku jest elektryzującą mieszanką tradycyjnego aerobiku i tańca. Od ponad dziesięciu lat Zumba robi oszałamiającą karierę na świecie. W  Polsce  Zumba ma coraz więcej fanów. W  szkołach tanecznych powstają kolejne sekcje, w których bardzo szybko brakuje miejsc. Uczestnicy zajęć spontanicznie tańczą, prowadzeni przez charyzmatycznych instruktorów. Nie ma tu sztywnych reguł, wystarczy zrelaksować się i poddać płynącej z głośników latynoskiej muzyce. Zumba  zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.

Zumba Toning jest wariacją na temat klasycznej Zumby, będącą innowacyjnym programem fitnessowym, który pozwala na wzmocnienie mięśni, spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę pracy serca oraz koordynacji ruchowej. Zastosowanie innowacyjnego systemu ćwiczeń mięśni oraz wykorzystanie specjalnych, ważących 0,7 kg ciężarków  „Toning Sticks”,  możemy pracować nad określonymi partiami ciała, takimi jak: ramiona, mięśnie brzucha, czy uda.  Ponadto, hantle są jednocześnie instrumentem podobnym do marakasów, więc można nimi grać, co tworzy dodatkowe tło muzyczne. Taka forma Zumby stanowi dla uczestników nie lada wyzwanie i wytycza nową ścieżkę ćwiczeń siłowych – mówi Natalia Gołębiewska z Holmes Place, jedna z najbardziej doświadczonych instruktorek Zumby w Polsce.

Amatorzy pływania i zajęć w wodzie na pewno zakochają się w zajęciach Aqua Zumba znanej również pod nazwą Zumba „Pool Party“. W trakcie Aqua Zumba można tańczyć w wodzie, spalając kalorie, przy okazji mamy pewność, że ćwiczenia są całkowicie bezpieczne dla naszego kręgosłupa i stawów.

Udział w maratonie to koszt 50 zł (do 31.03). Nie tylko klubowicze mają wstęp! Impreza zaczyna się o 15.00 i potrwa do 18.30.

Szczegółowy program:
15.00-16.30 Zumba (studio fitness)
16.45-17.45 Zumba Toning (studio fitness)
18.00-18.30 Aqua Zumba (basen)

teksty:materiały prasowe (montaż)
foto:Holmes palace

Tagi: , , , , , , ,