stickyimage

Dekoria.pl świętuje Dzień Ojca

Zawsze był przy Tobie i wspierał w każdym momencie życia. Już za kilka dni jego święto – Dzień Ojca, doskonała okazja, by wyrazić mu wdzięczność i pokazać jak bardzo jest ważny. Dekoria.pl podpowiada, jaki upominek wybrać, by sprawić tacie ogromną radość.

Mężczyźni – nie tylko ci mali – lubią być rozpieszczani. Szczególnie wtedy, gdy osobą, która obdarowuje upominkiem, jest ktoś bliski. Dlatego w Dzień Ojca spraw tacie miłą niespodziankę, dając mu tym samym wiele radości.

Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych – ma w swojej ofercie produkty nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Dlatego znajdziecie tu wiele pomysłów na ciekawy i oryginalny upominek. Fana piłki nożnej z pewnością ucieszą produkty z limitowanej serii Euro2012. Charakterystyczna pościel i ręcznik  z nadrukowanymi maskotkami mistrzostw przypomną najwspanialsze chwile sportowej rywalizacji. Jeżeli tato bardziej niż piłkę lubi spędzać czas w ogrodzie, doskonałym pomysłem będą tekstylia ogrodowe od Dekoria.pl, które umilą odpoczynek na świeżym powietrzu. Miękkie poduchy czy wygodne leżanki sprawią, że poczuje się naprawdę komfortowo. Domator i amator ciepłych napoi czy słodkości ucieszy się z uroczego kompletu porcelany. Wspólne popołudnia przy herbacie i ciastku z najbliższymi urozmaicą urocze kubeczki, talerze czy patery. Poranna kawa z ulubionego kubka na pewno będzie smakowała o wiele lepiej. Oryginalne i niepowtarzalne wzory naczyń odnajdziecie w ofercie.

Nie znaleźliście jeszcze okolicznościowego upominku dla taty? To już ostatni dzwonek, kiedy możecie wybrać coś ładnego, co wywoła uśmiech na jego twarzy.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane