stickyimage

Zestaw komputerowy i czytnik ebooków na nowy rok szkolny od Vobis

Koniec wakacji to dobry okres na zakupy, szczególnie dla uczniów i studentów, którzy potrzebują multimedialnego sprzętu wspomagającego naukę. Swoje kolejne propozycje w tym zakresie zaprezentowała sieć sprzedaży Vobis Digital, świętująca właśnie 20-lecie swojej obecności na polskim rynku technologicznym.

Pierwszą z nich jest, w komplecie z monitorem LED HP 2311x SE i urządzeniem wielofunkcyjnym HP DJ 2050A. Ten uniwersalny zestaw został przygotowany nie tylko pod kątem nauki, ale też cyfrowej rozrywki i komunikacji ze światem. Sprawdzi się też zapewne w wielu zastosowaniach biurowych i biznesowych. A to za sprawą dodatkowego, opisane poniżej wyposażenia, wliczonego w atrakcyjną cenę całości.

Najważniejsze detale techniczne

  • Procesor: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz)
  • Pamięć RAM: 4 GB DDR3
  • Dysk twardy: 1000 GB
  • Karta graficzna: GeForce GT 620 (1 GB RAM)
  • Karta dźwiękowa: HD Audio 7.1
  • Karta sieciowa: 10, 100, 1000 Mb/s
  • Złącza i interfejsy: USB 2.0/3.0, HDMI, LAN, audio
  • System operacyjny: Windows 7 Home Premium PL
  • Monitor HP 2311x SE: 23-calowa matryca LED HD (1920×1080 pix)

Urządzenie wielofunkcyjne HP DJ 2050A: szybkie i ekonomiczne drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie wszelkich dokumentów.

Promocyjna cena tego całego zestawu: 2699 zł, a więcej informacji znajdziemy na stronach sklepu internetowego Vobis.pl.

Drugą propozycją jest czytnik ebookówOnyx Boox X61E.To znakomite i bardzo uniwersalne narzędzie do nauki, które pozwoli użytkownikowi mieć zawsze przy sobie swoją podręczną bibliotekę, zamiast dźwigać codziennie dziesiątki ciężkich książek. Urządzenie pozwala też na słuchanie cyfrowej muzyki oraz audiobooków, a także przeglądanie zdjęć.

Został on wyposażony w 6-calowy wyświetlacz E-Ink Vizplex EPD, zapewniający wysoką jakość i szybkość prezentacji wszelkich treści, doskonale imitujący tradycyjny papier. W komplecie znajdziemy też syntezator mowy Ivona, który potrafi odczytać po polsku, naturalnym głosem dowolny tekst. Niskie zużycie energii zapewnia nawet kilka miesięcy czytania (do 16.000 stron) bez ponownego ładowania akumulatora. W zestawie z czytnikiem znajdziemy 620 lektur szkolnych (szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum).

Promocyjna cena urządzenia: 449 zł, a więcej informacji znajdziemy na stronach sklepu internetowego Vobis.pl.

Przez dwie długie dekady, Vobis bardzo mocno i pozytywnie wpisał się w krajobraz polskiego rynku technologicznego. Firma brała udział w jego tworzeniu, zanim jeszcze komputery stały się dobrem powszechnego użytku, bez którego trudno sobie teraz wyobrazić nasze codzienne życie. Te 20 lat, to okres potężnego skoku cywilizacyjnego, który dokonał się m.in. dzięki nowoczesnym technologiom informacyjnym. Do bardzo wielu polskich domów i firm, trafiły one właśnie dzięki firmie Vobis…

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane