stickyimage

Zdobądź absolutną kontrolę z nowym mechanicznym keypadem Razer(tm) Orbweaver

Firma Razer™, światowy lider w dostarczaniu najwydajniejszych urządzeń, oprogramowania oraz zintegrowanych systemów dla graczy, przedstawiła dzisiaj Razer Orbweaver – mechaniczny keypad gwarantujący maksymalną wydajność, najwyższą ergonomię i możliwość dopasowania do każdej dłoni.

Będący spadkobiercą popularnego Razer Nostromo®, Orbweaver pozwoli przypisać dowolną liczbę definicji do każdego z 20 mechanicznych klawiszy oraz do programowalnego, ośmio-kierunkowego pada obsługiwanego kciukiem. Do precyzyjnej obsługi każdego przycisku wymagana jest siła nacisku wynosząca jedynie 50g, dzięki czemu każdy ruch znajdzie odbicie w grze, a niezwykła szybkość reakcji pozwoli zawsze być o krok przed przeciwnikiem. Uzbrojeni w Razer Orbweaver, gracze łatwo wykonają setki ruchów, użyją wszystkich swoich umiejętności, rzucą potężne czary – wszystko to, zanim przeciwnik zdąży zareagować.

Poza niezwykłą wydajnością i taktyczną przewagą, Razer Orbweaver oferuje także niesamowitą wygodę, nawet podczas wielogodzinnych sesji. Każda z części urządzenia daje się przemieścić i dopasować do dowolnej dłoni.

Razer Orbweaver to po prostu doskonały kontroler zapewniający absolutną precyzje sterowania”. – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Każdy gracz docenia świadomość, że każda komenda, każdy czar czy makro jest tak łatwo dostępne. Wyjątkowo szybka i płynna praca naszego nowego keypada zapewni niespotykaną dotąd satysfakcję i wielką przewagę, niezależnie od gry.”

Więcej o mechanicznym keypadzie Razer Orbweaver

Zdobądź absolutną kontrolę z najnowszym mechanicznym keypadem Razer Orbweaver. Wykorzystaj każdy z 20 klawiszy i precyzyjny ośmio-kierunkowy pad i przejmij kontrolę  nad polem bitwy. Przypisz dowolne definicje przyciskom i korzystaj ze wszystkich komend . w wyjątkowo łatwy i intuicyjny sposób. Działaj szybciej i skuteczniej – bądź zawsze o krok przed przeciwnikiem. Razer Orbweaver to także niespotykana dotąd ergonomia i możliwość dopasowania keypada do każdego typu dłoni.

Keypad Razer Orbweaver to doskonałe narzędzie zapewniające przewagę nad konkurencją.

Cena: €129.99

Dostępność:
Razerzone.com – zamów teraz
Świat – Q1 2013

Cechy produktu:

  • 20 programowalnych klawiszy
  • Siła nacisku jedynie 50g
  • Możliwość regulacji oparcia kciuka, nadgarstka i dłoni dla maksymalnej wygody
  • Programowalny ośmio-kierunkowy pad obsługiwany kciukiem
  • Współpraca z Razer Synapse 2.0
  • Błyskawiczne przełączanie między ośmioma profilami klawiszy
  • Nieskończona długość makro
  • Możliwość zapisania nieskończonej liczby profili gracza
  • Podświetlane klawisze

 Przybliżone wymiary:
Szerokość        154mm
Długość            214mm
Głębokość        55mm
Waga            300g

Więcej informacji o Razer Orbweaver na www.razerzone.conem/orbweaver.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane