stickyimage

XQISIT ubiera iPhone’a 6

    Pojawił się długo wyczekiwany, nowy iPhone, a wraz z nim portfolio dedykowanych akcesoriów od XQISIT. W samą porę, tuż po premierze marka słynąca z projektowania wysokiej klasy akcesoriów do flagowych modeli urządzeń mobilnych proponuje użytkownikom iPhone’a 6 różnorodne etui, akcesoria typu wallet case oraz booklety. Produkty są już dostępne w nowym sklepie online www.xqisit.com, a niedługo będzie je można nabyć także u wyselekcjonowanych resellerów.

iPhone 6 od Apple zapowiada się ponownie na sprzedażowy hit nadchodzących miesięcy,” ocenia Timo Treudt, szef marki XQISIT. “Cieszymy się z faktu, że na tym etapie możemy już zaoferować dedykowane akcesoria do najnowszego wcielenia iPhone’a, a co za tym idzie zagwarantować jego nabywcom odpowiednią ochronę.” iPhone 6 jest cieńszy niż jego poprzednik, ma też większy wyświetlacz. Oko tylnej matrycy aparatu wystaje nieco poza obręb obudowy. Design etui XQISIT dedykowanych do iPhone’a 6 precyzyjnie koresponduje z jego smukłą powłoką.

Portfolio akcesoriów XQISIT przeznaczonych dla nowego flagowca Apple jest bardzo różnorodne. Znajdziemy w nim etui typu hard cases, flip covers, wallet czy booklet – a wszystkie zapewniają optymalną ochronę bez ingerowania w funkcjonalność smartfona. Na przykład biznesowy pokrowiec typu wallet, oprócz przestrzeni okalającej obudowę smartfona dysponuje także miejscem na wizytówkę.

W ofercie marki XQISIT znalazły się także nowe flip covery w różnorodnych kolorach, ultracienkie etui z linii iPlate i iPlate Glossy oraz poręczne FlexCase wykonane z termoplastycznego poliuretanu. Ceny nowych iGadżetów marki XQISIT zawierają się w przedziale 49,90 – 149,90 zł brutto.

Więcej informacji znajdziesz na www.xqisit.com

***
O xqisit:

Xqisit to ekskluzywne produkty lifestyle o stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami mody. Markę xqisit charakteryzuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny, a także przywiązanie do detali i dopracowany design. Produkty xqisit to atrakcyjny wygląd, łagodna linia, i naturalność w dotyku. Specjalizujący się w tworzeniu akcesoriów do telefonów komórkowych Strax GmbH z siedzibą w Troisdorf jest wyłącznym dystrybutorem marki xqisit w Polsce. www.xqisit.com

Kontakt dla mediów:

Michał Walter
Koordynator PR
4 Publicity
Rakietników 29 lok. 10
02-495 Warszawa
880 13 13 13
michal.walter@4publicity.pl
www.4publicity.pl

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane