stickyimage

Wyjątkowy ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa

Jeżeli szukasz sprzętu, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale także unowocześni twoje domowe wnętrza ciekawym i designerskim kształtem to nowy ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa jest stworzony właśnie dla Ciebie.

JegoUnikalny, designerski wygląd  sprawia, że każda kuchnia wygląda nowocześnie. Sprzęt pasuje zarówno do stonowanego wnętrza jak i tego, urządzonego
z odrobiną szaleństwa.

Innowacyjna technologia sprawia, że obsługa ekspresu NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa jest łatwa i wygodna. Wystarczy wybrać jeden z trzech trybów proponowanych na wyświetlaczu. Dzięki „trybowi automatycznemu” nie trzeba mieć umiejętności baristy, by przygotować pyszną kawę. Wystarczy wskazać napój, a ekspres sam dobierze odpowiednią ilość wody. Bardziej doświadczeni kawosze mogą wybrać „tryb ręczny” i samodzielnie dozować ilość wody. Gdy znajdą idealne proporcje, za pomocą trybu „mój sposób”, mogą je zapisać w pamięci ekspresu, który już zawsze będzie serwował ich ulubioną kawę.

Masz ochotę na gorące Latte Macchiato, zimne Ice Cappuccino, mocne Espresso Intenso, czy orzeźwiającą mrożoną herbatę NESTEA Peach? Najtrudniej wybrać smak z tak bogatej oferty napojów. Resztą zajmie się ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa. Gwarancją idealnego smaku każdego napoju są zaawansowane możliwości ekspresu, ciśnienie 15 barów i najwyższej jakości kawa mielona zamknięta w kapsułkach NESCAFÉ DOLCE GUSTO. Tackę ociekową można umieszczać na różnej wysokości, co pozwala przygotować Espresso w malutkiej filiżance, pyszną kawę z mlekiem w ulubionym kubku czy Latte Macchiato w wysokiej szklance. Ponadto Ekspres posiada 2 letnią gwarancję marki KRUPS.

Ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO Creativa można nabyć w dobrych sklepach ze sprzętem AGD oraz w sklepie internetowym na stronie www.dolce-gusto.pl. Oprócz ekspresów i kaw znajdziemy w nim wiele akcesoriów, między innymi eleganckie filiżanki i szklanki, porcelanowy pojemnik na czekoladę, a nawet kubek podróżny, dla tych, którzy bez ulubionej kawy nie wychodzą z domu.

źródło materiały prasowe Nestlé Polska S.A.

 

Tagi: , , , ,