stickyimage

Volume series marki Canyon – akcesoria komputerowe w przystępnej cenie

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, prezentuje linię produktową – Volume. Nowa seria marki Canyon to cała gama dobrej jakości akcesoriów komputerowych, prezentujących minimalistyczny design. Wśród nich można znaleźć kamerki internetowe, głośniki czy wygodne słuchawki wyposażone w mikrofon.

Volume series to praktyczne urządzenia, które razem tworzą kompletny zestaw przydatnych akcesoriów komputerowych. Optymalna funkcjonalność została tym razem ubrana w nowoczesną formę. Volume prezentuje zdecydowane, minimalistyczne kształty skomponowane w klasycznej czerni, którą urozmaicają srebrne lub pomarańczowe elementy.

Wśród urządzeń z serii Volume na uwagę zasługują na pewno trzy modele kamer internetowych, które wyposażono w 5 soczewek optycznych, czuły mikrofon czy takie funkcje, jak nagrywanie, zoom optyczny czy automatyczne przystosowanie do jasności. Praktyczny projekt pozwala z łatwością zainstalować je na monitorze komputera lub po prostu postawić na biurku. Jakość transmitowanego dźwięku i obrazu pozwala z przyjemnością korzystać z komunikatorów internetowych, takich jak Skype, a bardziej wymagających użytkowników zadowoli na pewno model CNR-FWC120FH, pracujący w trybie Full HD. Oprócz kamer internetowych linia Volume oferuje , które prezentują oryginalny kształt – okrągłe czarno-srebrne głośniki wyróżniają się na tle innych urządzeń, a dzięki niewielkim rozmiarom można je wygodnie ustawić w dowolnym miejscu.

Wśród akcesoriów komputerowych nie może oczywiście zabraknąć myszki. W nowej serii marki Canyon dostępne są dwa modele tych urządzeńbezprzewodowa oraz tradycyjna, podłączana do komputera za pomocą kabla USB. Myszki prezentują nowoczesny kształt, który jednocześnie dobrze pasuje do dłoni, zapewniając komfort podczas pracy. W serii Volume można także znaleźć wygodne nauszne słuchawki z mikrofonem, dzięki którym można zarówno prowadzić rozmowy przez Internet, jak i po prostu posłuchać muzyki, ciesząc się czystym i pełnym brzmieniem. Do notebooka i zestawu akcesoriów niewątpliwie przyda się także plecak, w który będzie można to wszystko spakować. Nowa linia Canyon oferuje praktyczny model CNR-FNB01, który pomieści laptopa o rozmiarach do 15.6” oraz całą gamę gadżetów i innych drobiazgów, dzięki dodatkowym kieszeniom.

Seria Volume to kompletna oferta akcesoriów komputerowych, które zwiększają komfort pracy z komputerem i pozwalają w pełni wykorzystać jego bogate funkcje. Zaletą są również przystępne ceny i szeroka dostępność w sieciach sklepów wielkopowierzchniowych.

Ceny: CNR-FWC113 – 41 zł, CNR-FWC120H –  52 zł, CNR-FWC120FH – 80 zł, CNR-FSP01 –  29 zł, CNR-FMSOW01 – 34 zł, CNR-FMSO01 – 15 zł, CNR-FHS04 – 18 zł, CNR-FNB01 – 51 zł


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane