stickyimage

Uniwersalne czytniki kart od marki Canyon

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów oraz akcesoriów, przedstawia dwa kompaktowe modele czytników kart, obsługujących wszystkie popularne formaty. Czytniki współpracują z komputerami PC oraz z notebookami Windows i Mac.

Karty pamięci są najpopularniejszymi i najbardziej wszechstronnymi sposobami zapisu i przechowywania danych. Miniaturowych, cieniutkich kart możemy używać do utrwalania zdarzeń w wideo rejestratorach samochodowych, kamerach cyfrowych oraz wszelkich urządzeniach przenośnych wspierających tę technologię. Dzięki czytnikom Canyon’a materiał z karty może być w łatwy sposób przeniesiony na dysk komputera czy notebooka – tłumaczy Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon.

Do sprzedaży wchodzą właśnie dwa modele czytników Canyon’a – CNE-Card2 (All-in-one) oraz CNE-CMB1(Combo). Pierwszy z nich obsługuje formaty CF/micro SD/SD/SDHC/SDXC/MS/Xd/M2, a drugi SD/SDHC/MMC/RS MMS/mini SD/M2/MS/MSP/MSD/MS ProDuo/microSD.

Interfejs USB 2.0 zapewnia szybkie połączenie z komputerem czy notebookiem. W przypadku modelu CNE-CMB1 producent zastosował hub USB (3xUSB). Co ważne wysuwane złącze USB nie zabiera dodatkowej przestrzeni, gdyż jest wkomponowane w obudowę akcesorium. Czytnik ten posiada także schowek na karty pamięci.

Czytniki nie wymagają instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, aby łatwo i szybko przerzucić zawartość karty na dysk komputera (Windows i Mac). Dodatkowym atutem jest kompaktowy wygląd obu modeli. Czytniki kart Canyon’a dostępne są w barwie szarości, dzięki czemu komponują się z większością urządzeń.

Ceny: 34,99PLN – oba modele

Canyon to dynamiczna, lifestylowa, międzynarodowa marka oferująca stylowe akcesoria do urządzeń mobilnych, multimediów oraz peryferiów komputerowych, zaprojektowanych dla młodzieży. Niepowtarzalny design produktów Canyon’a widoczny jest w każdym elemencie. Produkty marki tworzone są w zgodzie z obecnymi trendami tak, aby młodzi odbiorcy mogli za ich pomocą podkreślić swoją indywidualność. Twórcy marki wysoko cenią takie wartości jak niezależność, wolność oraz dążenie do samorealizacji. Podkreślają także zdolność adaptacji oraz współistnienia z innymi ludźmi, które są kluczami do budowania relacji we współczesnym świecie. www.canyon.eu

Tagi: , , , , , ,