stickyimage

Ultraszybki tablet Huawei MediaPad 10 FHD LTE kat. 4 już w Polsce!

HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził na polski rynek swój flagowy czterordzeniowy tablet MediaPad 10 FHD obsługujący standard LTE kategorii 4. Tablet jest dostępny w sieci Plus, a wkrótce będzie oferowany także klientom Cyfrowego Polsatu.

HUAWEI MediaPad 10 FHD to wyjątkowy tablet, który wyróżnia się pod względem szybkości, mocy, komfortu przeglądania sieci oraz jakości obrazu i dźwięku. Czterordzeniowy procesor i możliwość obsługi najszybszej obecnie na rynku sieci LTE 150 zamknęliśmy w eleganckiej, kompaktowej obudowie” – powiedział Dariusz Marnic, Marketing Manager w Huawei Polska.

Sercem MediaPada 10 FHD jest stworzony przez HUAWEI chipset K3V2 o taktowaniu 1.4 GHz. Mocny procesor zapewnia szybką pracę i wysoką wydajność grafiki 3D, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się np. do oglądania filmów w rozdzielczości HD czy zaawansowanych aplikacji multimedialnych i gier. Przyjemność płynącą z korzystania z tabletu HUAWEI potęguje duży, 10-calowy ekran dotykowy z matrycą IPS HD (1920×1200 pix), gwarantujący krystaliczny, nasycony barwami obraz o doskonałej jakości.

Jednym z największych i niekwestionowanych atutów tabletu HUAWEI MediaPad 10 FHD jest obsługa technologii LTE z transferem danych nawet do 150 Mbps. Dzięki temu użytkownik na nowo odkryje przyjemność korzystania z mobilnego internetu. Na tablecie można wygodnie korzystać np. z dużych plików umieszczonych w cyfrowej chmurze czy wysokiej jakości plików multimedialnych (np. filmów w rozdzielczości HD), bez konieczności długiego oczekiwania na ich pobranie.

HUAWEI MediaPad 10 FHD korzysta z technologii Dolby Surround, świetnie sprawdzającej się podczas grania, oglądania filmów HD i słuchania muzyki. Ponadto urządzenie wyposażono w tylny aparat 8 Mpix z funkcją auto-focus i przedni aparat o rozdzielczości 1.3 Mpix. Aby ułatwić nagrywanie i przechowywanie zdjęć i filmów, MediaPad 10 FHD wyposażony jest w 16GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD.

HUAWEI MediaPad 10 FHD łączy intuicyjność i łatwość użytkowania z elegancką stylistyką. Jednolita obudowa urządzenia wykonana jest z najmodniejszych obecnie stopów aluminium, dzięki czemu tablet ma efektowny, minimalistyczny i jasny wygląd. Urządzenie ma 8.8mm grubości i waży zaledwie 598g.

Prezentacje MediaPad 10 FHD:


O Huawei Device
HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma jest liczącym się na światowym rynku producentem modemów do bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. HUAWEI współpracuje ze wszystkimi największymi  spółkami telekomunikacyjnymi w ponad 100 krajach. Z rozwiązań firmy korzystają m.in. British Telecom, Vodafone, France Telecom/Orange, Deutsche Telekom, Telefonica O2, China Telecom, China Mobile, Telecom Italia, China Unicom oraz KPN. HUAWEI jest firmą globalną, operującą w 140 krajach, zatrudniającą ponad 150 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Firma dba o rozwój nowych technologii – 13% rocznego dochodu jest inwestowane
w badania i rozwój.
W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie około 500 pracowników. Od 2008 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI.

Huawei Device online:
www.HUAWEIpolska.pl | www.HUAWEIdevice.pl | www.facebook.com/HuaweiDevicePolska

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane