stickyimage

Ultrabook Acer Aspire S7 – najnowsze ultrabooki klasy premium

Na targach Computex firma Acer zaprezentowała najnowsze ultrabooki klasy premium, z systemem Windows® 8 – serię Aspire S7.

W skład serii wchodzą modele o przekątnej 13,3 cala oraz 11,6 cala, które są odpowiednio najcieńszym oraz najmniejszymi ultrabookami z dotykowym ekranem o rozdzielczości Full HD. Oba modele mają elegancką, aluminiową obudowę i dostarczają fascynujących wrażeń podczas użytkowania. Większy z ultrabooków ma błyszczącą, szklaną pokrywę, która nadaje mu modny i elegancki wygląd.

Ze względu na aluminiową konstrukcję, ultrabooki S7 są wyjątkowo cienkie i lekkie, a jednocześnie wystarczająco wytrzymałe do codziennego użytkowania. Akumulator w 13,3-calowym modelu wystarcza nawet na 12 godzin pracy, natomiast w modelu 11,6 na 9 godzin. Oznacza to, że z ultrabooka można swobodnie korzystać przez cały dzień, pracując oraz odtwarzając multimedia. W celu optymalnego wykorzystania możliwości wydajnych podzespołów, zastosowano innowacyjny system Acer Twin Air, który zapewnia skuteczne chłodzenie komputera oraz komfort termiczny użytkownika.

Ultrabooki z serii S7 są też wyposażone w klawiaturę z podświetleniem, którego intensywność jest automatycznie dostosowywana do oświetlenia zewnętrznego.

Ultrabooki z nowej serii S7 są wyjątkowo poręcznymi urządzeniami, które łączą wydajność z estetyką i wygodą obsługi, a tym samym zapewniają współczesnym odkrywcom najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania komputera.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane