stickyimage

Uchwyć wiosenną eksplozję kolorów – Samsung SMART NX3000

Dni są coraz dłuższe, słońce świeci coraz mocniej, przyroda wokół nas budzi się do życia i nabiera niesamowitych kolorów. Ta radosna aura sprawia, że chętniej wychodzimy z domu i zachwycamy się eksplozją wiosennych kolorów. Nowoczesne aparaty fotograficzne Samsung pozwolą nam doskonale uchwycić te wyjątkowe chwile.

Przyjście wiosny sprawia, że chętniej spędzamy czas poza domem. Długie spacery z psem, spotkanie z przyjaciółmi w kawiarnianym ogródku czy wizyty z dziećmi na placach zabaw – to idealne okazje, aby cieszyć się wiosenną aurą. Warto uchwycić radość tych chwil i zachować ją na dłużej. Umożliwi nam to dobrze wybrany aparat, który może być nie tylko urządzeniem z najlepszymi parametrami, ale także stylowym dodatkiem.

Samsung SMART NX3000 łączy stylistykę retro z doskonałymi własnościami użytkowymi i prostą łącznością. Będzie idealnym i stylowym towarzyszem na wiosenne spacery. W zestawie z aparatem znajduje się kompaktowy obiektyw 16-50mm F3.5-5.6 Power Zoom ED OIS. To jednocześnie niewielki i lekki obiektyw, z pomocą którego m. in. korzystanie z zoomu będzie bardzo wygodne.

Wiosenna eksplozja kolorów zachęca nas do robienia zdjęć i dzielenia się nimi z przyjaciółmi np. w sieciach społecznościowych. Aparat Samsung SMART NX3000 wyposażony jest w funkcję Tag & Go, która pozwala bezproblemowo udostępniać obrazy czy filmy wideo za pomocą łączności Wi-Fi. Urządzenie oferuje również zaawansowane opcje przesyłania zdjęć: Photo Beam i Mobile Link. Dlaczego warto korzystać z tych funkcji? Photo Beam umożliwia transfer zdjęć i filmów z aparatu do smartfona lub tabletu za pomocą zetknięcia obu urządzeń – bez konieczności dodatkowej konfiguracji. Natomiast dzięki funkcji MobileLink użytkownik może przesłać zestaw wybranych zdjęć aż do czterech różnych urządzeń jednocześnie. Dzielenie się fotografiami jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.

Nie zawsze mamy przy sobie aparat fotograficzny i nie zawsze jest obok ktoś kto może zrobić nam zdjęcie, ale to nie znaczy, że musimy rezygnować ze zdjęć najlepszej jakości. Najnowsze smartfony Samsung GALAXY A3Aparat Samsung SMART NX3000 zostały wyposażone w zaawansowany przedni aparat o rozdzielczości 5 MPix oraz wiele innowacyjnych funkcji (jak Wide Selfie czy Beauty Face Features), które pozwalają robić autoportrety niespotykanej dotąd jakości i niezwykle szybko dzielić się nimi z przyjaciółmi za pomocą sieci społecznościowych. Dzięki temu możemy zawsze mieć przy sobie aparat świetnej jakości, który nie pozwoli nam stracić żadnej okazji do zrobienia ciekawego zdjęcia.

Piękna aura i wyraziste kolory wiosny to idealne powody, aby wyjść z domu i spotkać się z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Zabierzmy ze sobą nowoczesny aparat fotograficzny lub smartfon, które pomogą nam uchwycić wyjątkowe obrazy i podzielić się nimi z najbliższymi, bez względu na to, gdzie obecnie przebywają.

Tagi: ,