stickyimage

Ładowarki samochodowe i stacjonarne Cygnett – energia zawsze w zasięgu ręki

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, przedstawia praktyczne ładowarki samochodowe – PowerMini, GroovePower Auto oraz stacjonarne – GroovePower Smart i GroovePower, umożliwiające wygodne ładowanie różnego rodzaju urządzeń mobilnych.

Ładowarki marki Cygnett mogą być wykorzystane do zapewnienia dopływu energii szerokiej gamie urządzeń wyposażonych w wejście USB oraz produktom marki Apple, takim jak iPhone czy iPad. Dzięki nim można „podładować” sprzęt w domu lub w drodze do pracy czy zapewnić mu stały dostęp do zasilania w czasie dłuższych podróży. Praktyczne ładowarki samochodowe pozwalają bez ograniczeń korzystać z funkcji urządzeń mobilnych, bez ryzyka wyczerpania baterii.

PowerMini to najmniejsza z ładowarek samochodowych Cygnett, kompatybilna z gniazdem zapalniczki samochodowej i wyposażona w wejście USB, dzięki czemu może służyć do zaopatrzenia w energię wielu popularnych urządzeń mobilnych, takich jak odtwarzacze mp3, nawigacje GPS czy produkty Apple. Ładowarka przekazuje prąd z napięciem 5V i wyposażona jest w diodę sygnalizującą poziom naładowania. Poza bardzo poręcznymi rozmiarami prezentuje ona prosty i elegancki design, który dobrze dopasowuje się do wnętrza każdego auta.

Kolejny model: GroovePower Auto można podłączyć do gniazda zapalniczki lub przejściówki o standardowym napięciu 12V. Napięcie wyjściowe wynosi 5V. Ładowarka wyposażona jest w specjalną przejściówkę, kompatybilną ze sprzętami marki Apple, za pomocą której można podłączyć do ładowania iPhona, iPada czy iPoda.

Cygnett posiada także w swojej ofercie praktyczne ładowarki stacjonarne, takie jak GroovePower i GroovePower Smart. Prezentują one niewielkie rozmiary i wagę, dzięki czemu można je z powodzeniem zabrać na wszystkie wyjazdy. Urządzenia posiadają wejście USB, przez które można podłączyć urządzenia marki Apple lub dowolny sprzęt mobilny i przekazują prąd z napięciem wyjściowym 5V.

Ładowarki Cygnett to uniwersalne urządzenia, gwarantujące wygodę i możliwość naładowania baterii zarówno w domu czy w pracy, jak i podczas podróży autem. Docenią je wszyscy użytkownicy urządzeń mobilnych, zwłaszcza ci, którzy dużo czasu spędzają w drodze i cenią sobie nieograniczony dostęp do funkcji urządzeń mobilnych nawet podczas najdłuższych wypraw.

Ceny:  Power Mini – 40PLN
GroovePower Auto – 45PLN
GroovePower Smart – 110 PLN
GroovePower – 135 PLN

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane