stickyimage

Świętuj światowy dzień fotografii z Akademią Nikona

Co ma wspólnego asfalt z fotografią? Jaki wpływ miały angielskie glony na rozwój książki fotograficznej? Zaskakujących faktów i anegdot w historii fotografii nie brakuje – w końcu jest z nami już 173 lata. Z okazji 19 sierpnia – Światowego Dnia Fotografii – Akademia Nikona ogłasza nowe, wyjątkowe warsztaty: “Historia fotografii w anegdocie”.

Światowy Dzień Fotografii upamiętnia upublicznienie przez rząd francuski odkrycia Louisa Daguerre’a. Różne wydarzenia oraz udoskonalenia techniczne na przestrzeni dziesięcioleci sprawiły, że dziś fotografia towarzyszy nam na każdym kroku. By dobrze z niej korzystać i świadomie rozwijać pasję, warto bliżej poznać korzenie fotografii oraz historię tego medium. Akademia Nikona ma na to niekonwencjonalny sposób: „Historia fotografii w anegdocie” to nowe warsztaty, których uczestnicy poznają świat fotograficznych ciekawostek.

Pierwsze zajęcia przybliżające fotografię w sposób łatwy, lekki i przyjemny odbędą się 28 października br. w Warszawie. Warto jednak zapisać się na zajęcia już dziś – do końca sierpnia można bowiem w Akademii Nikona skorzystać z atrakcyjnej oferty First Minute. Seminarium objęte zostało patronatem Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury Wizualnej BOOKAMORE.

Więcej informacji na: www.akademianikona.pl

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane