stickyimage

Suszarki Bosch i Siemens najlepsze na rynku!

W wyniku przeprowadzonego testu przez niezależny instytut Stiftung Warentest (StiWa), suszarki do ubrań marek Bosch i Siemens okazały się być najlepsze na rynku. Wyróżnienie „Best in Test” urządzenia otrzymały już po raz trzeci.

Najlepsze z najlepszych
W testach porównano suszarki takich marek jak m.in.: Bosch, Siemens, Miele, AEG, Beko, czy Gorenje. Urządzenia marki Bosch i Siemens zostały wyróżnione w pięciu kategoriach, które stanowią o wyjątkowej funkcjonalności i wygodzie ich użytkowania:

1. Ogólna jakość sprzętu.
2. Wyniki suszenia.
3. Zastosowane ekologiczne rozwiązania.
4. Komfortowa obsługa.
5. Bezpieczeństwo i mechanika urządzeń.

Cały ten kondensator
Testujący wiele uwagi poświęcili również samoczyszczącemu się wymiennikowi ciepła. Na podstawie przeprowadzonych wcześniej badań*, wskazali oni na problem jego nieregularnego czyszczenia lub w ogóle nie dokonywania tej czynności przez zdecydowaną większość użytkowników suszarek. Efektem zaniedbania jest słabnąca wydajność urządzenia, przy jednoczesnym wzroście poboru energii elektrycznej. Tylko suszarki marki Bosch i Siemens zapobiegają wystąpieniu wspomnianych nieprawidłowości. Wyposażone w kondensator, który czyści się automatycznie, same dbają o zachowanie najwyższej jakości i rezultatów swojej pracy przez długie lata.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego posiada w Polsce Centrum Badań i Rozwoju Suszarek – inwestycję, której fundamentem istnienia jest myśl techniczna. Pracujący w niej inżynierowie opracowują nowe rozwiązania technologiczne, dzięki którym suszarki Bosch i Siemens stają się niedoścignionym wzorem jakości i innowacji. Poza wspomnianą inwestycją, w Łodzi zlokalizowana jest także jedna z trzech fabryk, poświęcona produkcji suszarek obu marek spółki.

*Badanie przeprowadzone przez GfK w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Wlk.Brytanii, Holandii, Szwecji i we Francji.
www.bsh-group.pl

Koncern BSH
Lider polskiego i europejskiego rynku AGD firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest polską spółką-córką niemieckiego koncernu BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH z siedzibą w Monachium. Globalne roczne obroty wynoszą ponad 9,8 mld EUR (2012), co daje mu jedną z najsilniejszych pozycji na światowym rynku urządzeń gospodarstwa domowego. BSH GmbH został utworzony w 1967 roku, jako joint venture pomiędzy firmami Robert Bosch GmbH i Siemens AG. Koncern posiada dziś na świecie 42 zakłady produkcyjne i ponad 70 oddziałów w 50 krajach oraz zatrudnia ponad 46.000 pracowników. Polska spółka-córka BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego w swoich trzech łódzkich fabrykach produkuje pralki, zmywarki, suszarki do ubrań oraz dystrybuuje sprzęt AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. Spółka w 2012 roku osiągnęła obroty około 3,6 mld zł, z czego ok. 70% stanowił eksport. BSH zatrudnia w Polsce ok. 2.000 osób. Łączna wartość polskich inwestycji na koniec 2012 roku przekroczyła 300 mln euro.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane