stickyimage

Steelseries free touchscreen gaming controls już dostępne

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, informuje, że od dziś w sklepach dostępne jest   SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls – innowacyjne urządzenie zaprojektowane, by zmienić oblicze przenośnego grania na tabletach i smarfonach. Ten wielokrotnego użytku dotykowy kontroler z systemem stick and play (przyczep i graj), pomoże użytkownikom udoskonalić ruch i kliknięcia zwłaszcza w grach, które imitują przyciski grafiką wyświetlaną na ekranie. Gadżet współpracuje z dodatkowymi urządzeniami, w tym z: iPod touch®, iPhone®, iPad®, smarfony i tablety Windows®, oraz smartfony i tablety Android®. Free Touchscreen Gaming Controls, z sugerowaną ceną €19.99, dostępny jest już teraz na shop.steelseries.com oraz w wybranych punktach sprzedaży.

W opakowaniu znajdują się 3 przyciski oraz joystick, które mogą być przechowywane w dołączonym eleganckim pudełku. Przycisk przyczepia się do ekranu przy użyciu wysokiej jakości mikroprzyssawki z przewodzącej gumy, która przenosi ruch z palców na ekran. Analogowy joystick, z aż 9 mikroprzyssawkami dla stabilnego przymocowania, umożliwia precyzyjne kierunkowe ruchy. SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls może być wykorzystywany wielokrotnie, a wyczyszczone przyssawki odzyskają fabryczną lepkość.

O serii Freedom To Play
SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls jest kolejnym urządzeniem z najnowszej linii SteelSeries – Freedom To Play. Rozrywka ewoluuje. Telewizję ogląda się na ekranach komputerów, gry coraz częściej goszczą na tabletach, a odtwarzaczem muzyki stał się przede wszystkim telefon.  Rozrywka nie ogranicza się do jednej platformy – jest stale w ruchu między biurkiem, kanapą plecakiem, torebką i kieszenią. Seria Freedom To Play została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy korzystają z różnorodnych platform do gry, ale za każdym razem oczekują precyzji i niezawodności.

Więcej informacji o serii, w tym pozostałych produktach można znaleźć na stronie:
link

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane