stickyimage

Smartfon GOCLEVER INSIGNIA 5 – elegancja i dwie baterie w zestawie

Rodzina smartfonów marki GOCLEVER właśnie powiększyła się o nowe urządzenie – model INSIGNIA 5. To nowoczesne, wydajne urządzenie mobilne, pracujące pod kontrolą systemu Android 4.2, wyposażone w 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli oraz dwie baterie, z których użytkownik może korzystać wymiennie, w zależności od tego czy zależy mu na mniejszych gabarytach, czy na dłuższym czasie pracy smartfona.

Nabywca GOCLEVER INSIGNIA 5 dostaje do ręki solidne, precyzyjnie wykonane urządzenie mobilne, charakteryzujące się znakomitą wydajnością (czterordzeniowy procesor Cortex A7 1.5GHz, układ graficzny SGX544, 1GB pamięci RAM, 4GB pamięci Flash i krystaliczną jakością obrazu wyświetlanego, na panoramicznym, 5-calowym ekranie wykonanym w technologii IPS.)

W urządzeniu zastosowano system operacyjny Android w wersji 4.2, zaś na liście wyposażenia znajdują się m.in. dwa aparaty fotograficzne (przedni 2.0MPix, tylny 8.0MPix), gniazdo kart pamięci microSD, dwa gniazda na karty SIM (z obsługą aero2), port microUSB 2.0, a także moduł WiFi, Bluetooth, mobilny HOTSPOT oraz GPS i radio FM. Dodajmy, że wraz z urządzeniem klient otrzyma również aplikacje do nawigacji GPS z preinstalowanymi mapami Polski, Słowacji i Czech.

Oprócz tego, wśród aplikacji znajdziemy: narzędzie do pobierania ebooków od LEGIMI, pakiet biurowy, menadżer plików, Facebook, Skype, odtwarzacze multimedialne i aplikacja nawigacyjna Mireo. Wielu użytkowników ucieszy również fakt, iż GOCLEVER INSIGNIA 5 wspiera technologię Wireless Display, dzięki której można wyświetlać obraz smartfona na telewizorach, monitorach i projektorach wspierających ten standard.

Ciekawym rozwiązaniem GOCLEVER’a jest oferowanie smartfona w zestawie z dwiema bateriami (oraz dwoma panelami tylnymi, dopasowanym do tychże baterii). Użytkownik może sam zdecydować, czy chce skorzystać z akumulatora o pojemności 2000 mAh (płaskiego i lekkiego, ale mniej pojemnego), czy o pojemności 4000 (odrobinę zwiększającego grubość smartfona, ale za to – co jest najważniejsze – pozwalającego na znacznie dłuższą pracę).

Smartfon wykonany z najwyższej klasy materiałów i tłoczonym logo na tylnej klapce dostępny będzie w kolorze czarnym. W zestawie obok telefonu i dwóch baterii znajdzie się kabel USB, ładowarka i słuchawki. Nabywca może personalizować wygląd urządzenia, dokupując kolorowe panele tylne (dostępne będą 3 wersje: złota, burgundowa oraz fioletowa). Cenę urządzenia, które jest objęte 24-miesięczną gwarancją producenta, ustalono na 749 zł brutto.

Pierwsze 400 sztuk modelu GOCLEVER INSIGNIA 5 pojawi się w sprzedaży od 6 listopada w sklepach X-KOM i Tanio.net (po 200 szt. na każdy sklep). Najważniejszą atrakcją promocji będzie gratisowa personalizacja urządzenia w postaci ochronnej folii na przednią i tylną obudowę przygotowanej przez Skinzone z wybranym przez klienta wzorem graficznym lub dowolnym, przesłanym zdjęciem albo grafiką.
Wideo promujące model INSIGNIA 5, w którym na jego temat wypowiedzieli się pracownicy GOCLEVER: Bartosz Hajbowicz (area manager)i Daniel Michalski (product manager).

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji smartfona INSIGNIA 5 na oficjalnym kanale youtube marki GOCLEVER.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane