stickyimage

Ruszyła facebookowa aplikacja konkursowa „Panasonic – Włącz sie do gry!”

Firma Panasonic, wieloletni partner Igrzysk Olimpijskich, uruchomiła specjalną aplikacje konkursowa „Panasonic – Włącz się do gry!” na Facebookowym profilu Panasonic Polska. Aplikacja wspiera konsumencka Promocje Olimpijska, w której do zdobycia jest ponad 10 000 nagród, w tym wyjazd na Olimpiadę, podczas którego Panasonic wyposazy mieszkanie zwycięzców w sprzęt Panasonic. Aby zdobyć jeden z T-shirtów z limitowanej olimpijskiej kolekcji wystarczy zarejestrować się na stronie!

W konkursie do zdobycia są 3 nagrody główne: dwuosobowe bilety na Igrzyska Olimpijskie LONDYN 2012 z jednoczesnym wyposazeniem  mieszkania w sprzęt Panasonic o wartości prawie 30 000 PLN. Podczas, gdy zwycięzcy będą podziwiać olimpijskie rozgrywki, specjaliści Panasonic wyposaza ich mieszkania w: najnowszy telewizor SmartViera, odtwarzacz 3D Blu-ray, system głośników kina domowego oraz wieżę audio. Zwycięzcy otrzymają również aparat cyfrowy LUMIX GX1, odtwarzacz 3D Blu-ray, i kartę pamięci 32 GB.

Ponadto do wygrania jest 100 bonów o wartości 500 PLN na produkty Panasonic oraz mnóstwo olimpijskich koszulek!

W zabawie może wziąć udział kazdy, kto do 30 czerwca 2012 zarejestruje się na stronie www.olimpiada.panasonic.pl lub poprzez aplikacje „Panasonic – Włącz się do gry!” na profilu Panasonic Polska na portalu Facebook. Nagrody zostaną przyznane osobom, które zdobędą największą liczbę punktów przyznawanych za poszczególne aktywności: rejestracje na stronie, zakup produktu, rejestracje i zakupy znajomych oraz określoną aktywność na portalach społecznościowych – Facebook, Google+ lub za pośrednictwem maila.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Jeden komentarz do Ruszyła facebookowa aplikacja konkursowa „Panasonic – Włącz sie do gry!”
    • brzycki
    • No i jazda! Całkiem niezła opcja z tym wyjazdem do Londynu. Mam nadzieję, że z tego tytułu będzie jeszcze więcej ciekawych akcji od panasonica i pokrewnych.
      Szkoda tylko, że u mnie jak nie było tak nie ma szczęścia w grze.

Skomentuj artykuł

Wymagane