stickyimage

Rewolucja 15° – startuje kampania Samsung Eco Bubble

Startuje nowa kampania reklamowa pralek firmy Samsung. Działania promować będą innowacyjną technologię Eco Bubble, dzięki której pranie jest efektywne nawet w temperaturze 15 stopni. Równolegle do kampanii rusza akcja “Pokochaj Eco Bubble w 30 dni!”.

Kampania reklamowa skupia się na czterech hasłach: “Czas na chłodną kalkulację”, “Nie bądź w gorącej wodzie kąpana”, “Spójrz na to pod kątem 15 stopni” i “Podejdź do tego na chłodno”. Hasła podkreślają unikalną cechę pralek z autorską technologią firmy Samsung – Eco Bubble. Dzięki niej pranie jest efektywne w temperaturze 15 stopni, z takim samym efektem, jak przy wyższych temperaturach. Reklamy pojawią się między innymi w magazynach lifestyle dla kobiet, prasie wnętrzarskiej oraz magazynach parentingowych.

Na antenach kluczowych stacji radiowych (m.in. Radio Zet, TOK FM, Radio PIN), emitowane będą 30-sekundowe spoty. Kampania online realizowana będzie w największych portalach informacyjnych, porównywarkach cenowych oraz w formie reklam kontekstowych Google. Bannery i reklamy internetowe odsyłać będą do dedykowanej strony www.ecobubble.samsung.pl, na której w prostej i atrakcyjnej formie zaprezentowane są wszystkie funkcje pralek oraz modele posiadające technologię Eco Bubble. Dodatkowo planowane są również akcje niestandardowe w wybranych centrach handlowych oraz komunikacja w punktach sprzedaży.

Równolegle do kampanii reklamowej Eco Bubble rusza akcja „Pokochaj Eco Bubble w 30 dni!” promująca możliwość zwrócenia pralki Eco Bubble w okresie 30 dni od daty zakupu, jeśli z jakiegoś powodu nie spełni ona oczekiwań klienta. Akcja komunikowana będzie w punktach sprzedaży (ulotki), poprzez reklamę w radiu, prasie i internecie oraz w materiałach partnerów (gazetki dystrybuowane wśród klientów, akcje reklamowe na portalach internetowych partnerów).

Za kreację kampanii odpowiada agencja Cheil Germany GmbH Polish Branch. Za działania public relations odpowiada Euro RSCG Sensors. Media na potrzeby akcji zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom.

Pralki Eco Bubble

Pralki Eco Bubble produkowane są w fabryce pralek i lodówek firmy Samsung we Wronkach pod Poznaniem. Koreański koncern zdecydował się na kupno fabryki urządzeń AGD w 2010 r. Inwestycja pozwala firmie Samsung na wprowadzanie na rynek europejski pralek i lodówek, skrócenie czasu dostaw produkowanych urządzeń oraz w znaczący sposób zwiększa wydajność globalnej produkcji tej kategorii produktowej.

źródło: materiały prasowe

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane