stickyimage

Przymierzalnia – premiera nowej aplikacji Timberland

Przymierzanie ubrań za pomocą kliknięcia bez wychodzenia z domu. Teraz to możliwe także z Timberland dzięki nowej aplikacji, która będzie udostępniona na fanpejdżu marki na Facebooku. Wielkie testowanie „Przymierzalni” odbędzie się 25 października w salonie Timberland w Galerii Mokotów, gdzie na witrynie zostanie umieszczony ekran, pozwalający sterować aplikacją gestem. Tego dnia wsparciem dla Klientów w doborze ubioru oraz obuwia będzie Dorota Williams – Szef Zespołu Stylizacji i Charakteryzacji TVN, która będzie gościem specjalnym podczas eventu.

Timberland to marka, która szczególną wagę przywiązuje do tradycji i korzeni. Flagowy produkt – żółty but Timberland 6” Premium jest niezmiennie produkowany w tej samej postaci od 1973 roku. W XXI wieku marka stawia także na innowacje – nie rezygnując z wypracowanej przez lata jakości. Kolekcje wodoodpornych butów i ultra ciepłych kurtek na jesień i zimę to rzeczy pożądane przez wszystkich, którzy cenią solidność. Projektantom Timberland co sezon udaje się połączyć technologiczną doskonałość z aktualnymi trendami – w kolekcji nie brakuje ponadczasowych wzorów, energetycznej kolorystki, nieśmiertelnej kraty i modnych pikowań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów marka Timberland stawia także na innowacje w dziedzinie komunikacji. Aplikacja „Przymierzalnia” będzie co sezon umożliwiała przegląd kolekcji bez wychodzenia z domu. I co najważniejsze – będzie dostępna dla wszystkich na fanpejdżu Timberland Polska na Facebooku.

Timberland zaprasza wszystkich Klientów do testowania nowej aplikacji do Galerii Mokotów już w najbliższą sobotę. To także jedyna w swoim rodzaju okazja do uzyskania porad stylistycznych Doroty Williams, która na co dzień ubiera najlepszych dziennikarzy i celebrytów w Polsce.

Tagi: , , , , ,