stickyimage

Program TrustPort Total Protection w promocji z 8level

Firma Sunnyline wraz z firmą Marken zorganizowała specjalną akcję promocyjną na program TrustPort Total Protection i wybrane modele routerów marki 8level.

Każdy klient, który od dnia 17.05.2012r zakupi jeden z wybranych routerów marki 8level otrzyma dodatkowo możliwość przetestowania programu TrustPort Total Protection przez okres 90 dni.

Modele routerów biorące udział w promocji oznaczone są specjalna naklejką i zawierają płytę z instrukcją i programem oraz ulotkę informacyjną.

Aby otrzymać program TrustPort z licencją na 90 dni wystarczy zakupić router WRT-150, WRT-150A lub WRT-300 oznaczony specjalną nakleją. Do routera dołączona jest płyta z instrukcją i programem oraz ulotka z adresem strony gdzie po rejestracji i podaniu kodu promocyjnego otrzymamy klucz licencyjny na 90 dni. Dla wszystkich zainteresowanych jest także możliwość zakupu przedłużenia licencji ze specjalnym 20% rabatem u wybranych partnerów akcji.

Dokładne informacje o partnerach znajdują się na stronie: http://www.8level.eu/trustport/ TrustPort Total Protection zapewnia maksymalną ochronę przed cyberprzestępczością i kradzieżą cennych danych. Maksymalne bezpieczeństwo dla ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem, zagrożeniami online i wykorzystywaniem prywatnych danych.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane