stickyimage

Prestigio prezentuje dwa przebojowe modele z rodziny MultiPadów

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje dwa przebojowe, siedmiocalowe MultiPady 7.0 PMP3270 Prime i  PMP3170 Pro. W parze z optymalnymi parametrami konfiguracyjnymi obu urządzeń idzie atrakcyjna cena.

Oba nowe modele MultiPadów Prestigio pracują w oparciu o system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich i posiadają siedmiocalowy, pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli. Na pokładzie urządzeń zainstalowano mnóstwo przydatnych aplikacji i programów, takich jak Google Mail, Media Player, Skype, Facebook, Twitter, Office Suite Professional, pakiet ciekawych gier oraz autorski program  z bezpośrednim dostępem do sklepu z e-bookami oferującego ponad 260 000 e-lektur w 22 językach.

Producent zadbał o optymalne parametry konfiguracyjne modeli MultiPad 7.0 Prime i Pro. Do dyspozycji użytkowników jest 512MB pamięci RAM, 4GB wewnętrznej przestrzeni dyskowej, z możliwością poszerzenia jej kartą microSD o kolejne 32GB. Sercem obu urządzeń są procesory z rodziny Cortex o taktowaniu zegara 1GHz. Na pokładzie znajdziemy także frontową kamerę o rozdzielczości 0,3MPx, przeznaczoną do wideo rozmów, gniazdo USB 2.0, czterokierunkowy sensor ruchu przydatny podczas grania oraz moduł WiFi 802.11b|g|n.

Nowe MultiPady różnią się za to designem. PMP3170 Pro ma cieńszą, bardziej klasyczną obudowę, ale mimo tego może się poszczycić wydajniejszą baterią o pojemności 3000mAh.

Marka Prestigio znajduje się wśród pięciu największych dostawców tabletów PC oraz na pierwszej pozycji pośród producentów nawigacji samochodowych w krajach regionu centralnej i wschodniej Europy (CEE).
Oba modele MultiPadów Prestigio dostępne będą od września w cenie 399 zł.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane