Home Technologie Komputery Portfolio produktów HUAWEI dla sektora Enterprise na CeBIT 2013

Portfolio produktów HUAWEI dla sektora Enterprise na CeBIT 2013

5 min read
0

Podczas odbywających się w Hanowerze targów CeBIT 2013 HUAWEI, globalny dostawca rozwiązać teleinformatycznych, zaprezentował portfolio nowych produktów ICT dedykowanych sektorowi enterprise. Prezentowane rozwiązania potwierdziły zaangażowanie HUAWEI w tworzenie produktów będących odpowiedzią na potrzeby biznesowe klientów, jednocześnie pozostając w zgodzie z trendem digitalizacji dzięki innowacyjnym technologiom.
– W związku z rozwojem technologii takich jak cloud computing, big data, BYOD, SDN czy LTE, zmieniają się modele biznesowe sektora enterprise. Rola technologii teleinformatycznych ewoluowała od bycia kosztem do stania się czynnikiem pozwalającym na ograniczenie wydatków operacyjnych i stymulującym rozwój – powiedział Patrick Zhang, dyrektor marketingu i rozwiązań w HUAWEI Enterprise. –  Tworzenie innowacyjnych rozwiązań ukierunkowanych na potrzeby użytkowników to podstawa wszelkich prac badawczo-rozwojowych HUAWEI. Będziemy nadal inwestować w badania nad technologiami, które pomagają klientom skuteczniej i wydajniej osiągać ich cele biznesowe.
Wśród nowych produktów prezentowanych podczas CeBIT 2013 są m.in.:
Serwer rackowy wspierający SAP HANA®. HUAWEI opracowało we współpracy z SAP Tecal RH5885 V2, serwer rackowy wspierający rozwiązanie SAP HANA®. Charakteryzuje je najwyższa na rynku elastyczność i przystępna cena. Jednocześnie Tecal RH5885 V2 oferuje wysoką dostępność dzięki 35 technologiom niezawodnościowym (RAS).
eLTE Broadband Trunking Solution: pierwsze na świecie szerokopasmowe (100 MBits) rozwiązanie trankingowe oparte na technologii LTE. Rozwiązanie trankingowe HUAWEI (eLTE) umożliwia klientom zwiększenie ogólnej efektywności operacyjnej dzięki wsparciu takich funkcji jak transmisja głosu i wideo, wideomonitoring czy usługa automatycznego pozycjonowania.
BYOD Mobile Office Solution: dzięki zunifikowanemu mobilnemu dostępowi do aplikacji biurowych, zróżnicowanemu systemowi kontroli i zarządzaniu pełnym cyklem życia produktu, HUAWEI wspiera przedsiębiorstwa w skutecznym reagowaniu na wyzwania bezpieczeństwa i zarządzania wynikające z trendu BYOD. Rozwiązanie pozwala przenieść sposób zarządzania biurem na nowy poziom, zwiększając bezpieczeństwo, efektywność i polepszając wrażenia użytkownika.
Rozwiązanie SDN: otwarte i programowalne rozwiązanie Software-Defined Networking (SDN), w którym każda z warstw sieciowych jest otwarta na sterowanie z poziomu zewnętrznej aplikacji.
System zasilania awaryjnego UPS5000-E: modularny zasilacz awaryjny o wysokiej efektywności i gęstości mocy oferuje możliwość zwiększania pojemności, a także serwisowania online. Pojedynczy moduł zapewnia najwyższą na rynku gęstość mocy; można go też zwiększyć z 40kW do 300kW; UPS5000-E gwarantuje efektywność na poziomie 96% i jest rozwiązaniem dla klientów poszukujących rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych.
Strategia HUAWEI opiera się na bliskiej współpracy z partnerami i tworzeniu otwartego i stabilnego środowiska kanału sprzedaży. W 2012 roku grupa biznesowa HUAWEI Enterprise osiągnęła dochód w wysokości 11,5 miliarda juanów1. W Europie system cloud storage wspiera badania nad „boską cząsteczką” w CERN, przechwytując i gromadząc nawet 50 terabajtów danych na sekundę. Z kolei globalnie HUAWEI pomogło klientom stworzyć ponad 260 centrów danych, z czego 35 to centra w chmurze. Firmom z branży energetycznej rozwiązanie HUAWEI eLTE pozwala zwiększyć średnio o 10% efektywność operacyjną i produktywność w odległych lokalizacjach
źródło:materiały prasowe

więcej powiązanych wpisów
Load More By redakcja
Load More In Komputery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także

Swatch daje susa w Rok Królika!

Przedstawiamy zabawną, symboliczną i stylową specjalną edycję na Chiński Nowy Rok 2023! Sw…