stickyimage

Podstawka chłodząca ZM-NC11 do laptopa od firmy Zalman

W ofercie firmy ZALMAN pojawiła się podstawka chłodząca wyposażona w bardzo duży, 22-centymetrowy wentylator, który z łatwością poradzi sobie  z obniżeniem temperatury laptopa w upalne dni.

Najnowszy model, ZM-NC11, jest bardzo cichy – generuje zaledwie 17dB przy najniższych obrotach wentylatora. Cechuje go również atrakcyjna cena oraz bardzo niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną, ponieważ zasilić go można z jednego portu USB.

Odpowiedni profil urządzenia zapewnia komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy na notebooku. Zalety korzystania z podstawki chłodzącej odkryją również gracze sieciowi, którzy z pewnością niejednokrotnie spotkali się z problemem przegrzewającego się laptopa, a równocześnie zwracają uwagę na wygodę, gdyż są szczególnie narażeni na zmęczenie wynikające z długotrwałej rozgrywki.

Model ZM-NC11 cechuje się stylowym designem, nawiązującym do efektownie wykonanej obudowy ZALMAN Z11. Podstawka ZM-NC11 przeznaczona jest dla notebooków 12-17”. Zastosowany w niej wentylator może pracować w zakresie od 620 do 720 obr./min (prędkość obrotowa regulowana pokrętłem; możliwość całkowitego wyłączenia przyciskiem On/Off). Warto dodać, że sprzęt wyposażono w 2 porty USB, aby użytkownik nie tracił gniazda USB w laptopie.
Podstawkę wykonano z czarnego, wytrzymałego plastiku. Zastosowano w niej także stalowe elementy. Do zestawu dołączony jest kabel USB.

źródło: materiały prasowe

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane