stickyimage

Podróżuj z HTC One X

W przygotowaniach do podróży, jednym z najtrudniejszych wyzwań jest spakowanie walizki. Zwykle martwimy się wtedy, czy zmieszczą się w niej wszystkie niezbędne rzeczy. Teraz z pomocą przychodzi poręczny i superwydajny smartfon HTC One X, który  z powodzeniem zastąpi duży aparat fotograficzny, jak również GPS oraz laptopa.  W 130 gramach wagi zawarte jest wszystko to, czego można oczekiwać  od zaawansowanych urządzeń elektronicznych.

Nie umknie Ci żadna chwila

Podczas urlopu czas płynie zdecydowanie zbyt szybko! Dlatego też przy pomocy zdjęć pragniemy uchwycić każdą wyjątkową chwilę naszej podróży. Aby nie umknęło nam żadne, nawet najbardziej ulotne wspomnienie, HTC One X uruchamia aparat w zaledwie 0,7 sekundy. Przesłona F2.0 pozwala  na wpuszczenie większej ilości światła  do obiektywu, dzięki czemu wykonane zdjęcia są doskonałej jakości.

Kręć filmy i rób zdjęcia jednocześnie

Niezależnie od tego, czy fotografujesz trzepot skrzydeł motyla, czy burzę z piorunami, masz pewność, że nie stracisz żadnego ujęcia! Technologia ImageSense™ pozwala zarówno robić zdjęcia i jednocześnie kręcić film, jak  i wydobyć pojedynczy kadr z nakręconego wcześniej wideo. HTC One X daje również możliwość wykonywania zdjęć seryjnych z prędkością 4 klatek na sekundę. Ta funkcja przydaje się szczególnie, przy fotografowaniu obiektów w ruchu  – wystarczy przytrzymać dłużej spust migawki, aby uwiecznić zdarzenie klatka po klatce.

Nieodłączny element każdej podróży

HTC One X będzie wiernym towarzyszem w każdym momencie Twojej podróży. Doprowadzi Cię do celu dzięki funkcji GPS i cyfrowemu kompasowi, jak również przygotuje wyjątkową fotorelację z Twoich wakacji. Funkcja doboru odpowiedniej sceny pozwoli wykonać idealne zdjęcie zarówno przy słabym, jak i mocnym oświetleniu. Ujęcia wykonane pod światło czy w niestabilnych warunkach również nie są dla One X problemem – automatyczny stabilizator obrazu wykona wszystko za Ciebie.

HTC One X w chmurach

Niezależnie od tego czy masz zamiar odkrywać tajniki lasów tropikalnych, pływać jachtem czy leżeć na gorącej plaży, smartfon HTC One X nigdy Cię  nie zawiedzie. Model ten został przetestowany w ekstremalnych warunkach podczas pierwszej na świecie spadochronowej sesji modowej wykonanej telefonem komórkowym.  W przedsięwzięciu wzięło udział wiele znanych osób ze świata mody, współpracujących na co dzień z gwiazdami największego formatu. Bohaterką tej niecodziennej sesji zdjęciowej była włoska modelka Roberta Mancino oraz student fotografii Nick Jojola. Nick podjął się trudnego zadania wykonania sesji zdjęciowej Roberty, w czasie gdy oboje spadają z prędkością ponad 200 kilometrów na godzinę. Sesja na tle błękitnego nieba w Arizonie zakończyła się po 35 skokach ze spadochronem. Pracę Roberty i Nicka można podziwiać w filmie promującym kampanię Free Fall Fashion Shoot na stronie internetowej

źródło: materiały prasowe

Podróżuj z HTC One X

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane