stickyimage

Pad do konsoli Playstation3 dla fanów Call of Duty już w Polsce

Firma IQ Publishing, jako oficjalny przedstawiciel firmy Bigben Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do oferty unikalnego pada do konsoli Playstation3 przygotowanego specjalnie z myślą o fanach serii Call of Duty.

Unikalność pada polega na jego niepowtarzalnym wyglądzie, oryginalnym designie z motywami pochodzącymi z serii Call of Duty oraz bardzo wysokiej jakości wykonania i świetnych parametrach technicznych.

Na froncie oraz po bokach znajdują się elementy graficzne z Call of Duty. Przód kontrolera od razu zwraca uwagę – wyróżnia go wśród innych tego typu produktów motyw graficzny oraz logotyp z najnowszej odsłony CODa, który został nałożony na powierzchnię pada w niezwykle elegancki sposób. Grafika została przygotowana starannie, precyzyjnie i w wysokiej jakości uniemożliwiając wytarcie w trakcie użytkowania. Dodatkowo, na gumowych uchwytach bocznych pada wytłoczono logo gry. Dla jeszcze lepszego wyróżnienia i większej radości z grania, kontroler wyposażony został w oryginalne, pomarańczowe podświetlenie pod przyciskami, oboma gałkami analogowymi oraz krzyżakiem (D-padem). Całość prezentuje się bardzo ekskluzywnie, wyróżniająco i niestandardowo. Obok takiego pada nikt nie przejdzie obojętnie!

Parametry techniczne kontrolera stoją na najwyższym poziomie. Pad pracuje w trybie bezprzewodowym, w standardzie Bluetooth (zasięg do 10 metrów), wyposażony został z technologię 6-kierunkową, 2 silniczki wibracyjne i wydajny akumulator (NiMH 700 mAh). W komplecie znajdziemy kabel (80 cm) do ładowania. Kontroler wygodnie układa się w dłoniach. Dzięki zaopatrzonym w gumowe podkładki uchwytom jest bardzo stabilny a ergonomiczne i anty poślizgowe przyciski zapewniają precyzyjną pracę

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane