stickyimage

Odtwarzacz sieciowy SONOS – pokochaj albo zwróć!

Horn Distribution S.A., wyłączny dystrybutor marki Sonos w Polsce przedstawia z radością kolejną promocję mającą na celu popularyzację doskonałych i nowoczesnych produktów światowej marki.

Kup Sonos Play:3 lub Play:5 w okresie od 7 maja do 30 czerwca 2012 roku, będziesz miał aż 30 dni od daty zakupu na przetestowanie sprzętu. Jeśli pokochasz ten sprzęt tak jak my, zatrzymasz go i będziesz się cieszyć dostępem do ponad 100.000 internetowych stacji radiowych, niezliczonej liczby utworów i serwisów muzycznych z całego świata, takich jak   Gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, zwróć kompletne urządzenie sprzedawcy w ciągu 30 dni – bez zobowiązań.

Wybierz swój produkt. Przetestuj i pokochaj wybrany odtwarzacz sieciowy.

PLAY:5 to wyjątkowy i uniwersalny odtwarzacz, który posiada system głośnikowy wyposażony w pięć przetworników zasilanych przez pięć dedykowanych wzmacniaczy cyfrowych. Oferuje mocny i przestrzenny dźwięk nawet w większych pomieszczeniach.

PLAY:3 to kompaktowe rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń. Dźwięk o gładkiej równowadze tonalnej  i głębokim basie zapewniają trzy przetworniki wraz z dedykowanymi wzmacniaczami cyfrowymi. Możesz go ustawić w pionie lub poziomie. Odtwarzacze dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, bieli i eleganckiej czerni.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane