stickyimage

Nowy tablet Qualcore 7020 3G od Overmax

Overmax Polska rozszerza linię tabletów Qualcore o nowy model z 7” ekranem. Qualcore 7020 3G jest idealnym rozwinięciem linii dla użytkowników, którzy nie mogą rozstać się z pocztą czy komunikatorami dzięki wbudowanemu 3G.

Zasięg nielimitowanych możliwości

Qualcore 7020 3G to pierwszy tablet z linii Qualcore z wbudowanym modemem 3G, co gwarantuje wygodny, szybki i bezprzewodowy dostęp do Internetu gdziekolwiek jesteś. Nowy Android 4.4 zapewnia sprawne działanie urządzenia, a dzięki GPS oraz DualSim można nie tylko korzystać z nawigacji, ale też używać dwóch kart SIM jednocześnie. W domu czy w podróży – pozostań w kontakcie!

Komunikacja bez ograniczeń

Odbieranie maili, prowadzenie wideo rozmów, ściąganie filmów i muzyki, czy granie w gry online jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Modem 3G zapewnia bezprzewodowe łączenie się z Internetem w każdym miejscu. Dzięki 7’’ ekranowi korzystanie z tabletu jest niezwykle poręczne, co sprawia, że z łatwością można korzystać z niego również jak ze smartfona. Tablet idealnie sprawdza się również podczas korzystania z komunikatorów.

Więcej niż tablet
Wyruszasz w trasę? Qualcore 7020 3G posiada GPS oraz preinstalowaną nawigację Aponia, dzięki którym już nigdy nie zboczysz z obranego kursu. A jeśli podróż okaże się nużąca, można zamienić swój tablet w mobilne centrum rozrywki i korzystać z niego, jak z komputera. Złącze OTG umożliwia podłączenie dodatkowych urządzeń, jak zewnętrznego twardego dysku, pamięci przenośnej, klawiatury czy myszki.

Pakiet na start
Tablet zapakowano w elegancką, metalową obudowę w kolorze czarnym oraz zaopatrzono w szereg użytecznych aplikacji.
Wśród preinstalowanych aplikacji znajdziesz m.in.: Avast, Coigdzie, Dziennik Gazeta Prawna, EasyCall, Flotis, GG, Radio, Interia, Kingsoft Office, Onet, Yanosik, Wikipedia i wiele innych.

Produkt jest dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie 289,00 zł.

Specyfikacja:
System:    Android 4.4
Ekran:     7”
Rozdzielczość:    1024 x 600 px
Procesor:     Dual Core Cortex A7 2 x 1.2 Ghz
Chipset:     MTK8312
RAM:     1 GB
Pamięć wbudowana:     8 GB
2 Kamery:     przednia: 0,3Mpix, tylnia: 2Mpix
MicroUSB
MiniJack
GPS
Bluetooth
WIFI 802.11b/g/n
MicroSD do 32 GB
Bateria 2500 mAh
Modem 3G
DualSim
OTG

Tagi: ,