stickyimage

Nowy system muzyczny marki B&O Play od Bang & Olufsen – BeoSound 8

Bang & Olufsen ogłasza bezprzewodową wersję zdobywcy nagród – BeoSound 8. Nowy system muzyczny marki B&O Play od Bang & Olufsen, powiększa funkcjonalność najlepiej sprzedającego się produktu- BeoSound 8, poprze dodanie technologii Apple –AirPlay, umożliwiającej podłączenie Twojego iPhone’a lub iPad’a do świata najlepszego dźwięku – natychmiastowo i bezprzewodowo.

Teraz możesz przełączyć słuchanie ulubionych utworów z Twojego iPhone’a lub iPad’a na prawdziwą jakość dźwięku Bang & Olufsen – bez straty taktu i bez wstawania z fotela.

Nowy BeoPlay A8 przesyła Twoją muzykę przy pomocy AirPlay od Apple. Kiedy wchodzisz do pomieszczenia z Twoim iPhone’m lub iPad’em, BeoPlay A8 rozpoznaje Twoje urządzenie i pyta czy przypadkiem nie wolałbyś słuchać muzyki za pomocą jego zestawu głośników dwudrożnych i potężnych wzmacniaczy klasy D. Porozmawiajmy o nasuwających się pytaniach…

BeoPlay A8 pozwala błyszczeć Twojej muzyce dzięki sile i akustycznemu autorytetowi. Jego umiejętność przenoszenia się umożliwia zmianę jakiejkolwiek kuchni lub domku letniskowego w strefę imprezy, a opcje podłączeń są tak skrojone, że jedynym nasuwającym się pytaniem jest jaki następny utwór wybrać.

Henrik Lorensen, wiceprezes B&O PLAY widzi BeoPlay A8 jako logiczne uzupełnienie do gamy produktów B&O PLAYurządzeń audio klasy premium, przeznaczonych dla podłączeń cyfrowych „BeoPlay A8 wymierza niesamowity akustyczny cios w stosunku do jego wagi, a jego konstrukcja jest bardzo łagodna dla oka jak i dla ucha. Ale to, co tak naprawdę sprawia, to możliwość łączenia się ludzi z ich muzyką, gdziekolwiek chcą być.

BeoPlay A8 zbudowano na osiągnięciach zdobywcy nagród – BeoSound 8, którego sprzedaż na poziomie 50 000 sztuk w ciągu zaledwie roku, to największy sukces w historii systemów muzycznych Bang & Olufsen. Te dwa urządzenia łączy wygląd, specyfikacja i niesamowity dźwięk. Przewagą BeoPlay A8 jest natomiast zintegrowana bezprzewodowa technologia AirPlay – w zamian za usunięte złącze dokujące Apple.

Zaprojektowany przez zespół David Lewis Designers, BeoPlay A8 nawiązuje do klasycznej formy Bang & Olufsen. Jego prosta geometria łączy dwa okrągłe głośniki, które zdają się unosić w górę prostokątny aluminiowy pomost, kryjący w sobie wzmacniacze, przyciski kontroli i opcjonalne złącze dokujące. Płaskie fronty głośników i ich stożkowate obudowy wdzięcznie maskują swoją objętość, istotną przy wytwarzaniu zaskakująco prawdziwego dźwięku z tak niewielkiego urządzenia.

Dostosowanie trybu dystrybucji dźwięku w BeoPlay A8, w zależności od ustawienia urządzenia, wzmacnia dodatkowo wrażenia słuchowe. Prosty przełącznik umożliwia użytkownikowi wybór pomiędzy ustawieniem przy ścianie, w narożnik lub jako system wolnostojący. Użytkownicy kontrolują muzykę za pomocą dedykowanego pilota lub własnego iPhone’a lub iPad’a.

BeoPlay A8 będzie dostępny w kolorze czarnym i białym. Jego cena wynosi 1 260 euro.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane