stickyimage

Nowości w ofercie produktowej sklepów ALSEN

Z myślą o swoich klientach ALSEN wprowadził do oferty nowości produktowe. W sprzedaży znalazły się między innymi Tablet Galaxy Tab 2, ultrabooki i monitory firmy Samsung, a także komputery Acer Aspire V5.

W ofercie ALSENA są już dostępne specjalne, zestawy firmy Samsung,  w skład których wchodzą Ultrabook serii 5 i tablet GalaxyTab2. Dzięki połączeniu mobilności i szybkości działania Galaxy Tab 2 z wydajnością niezwykle cienkiego i ultralekkiego notebooka Samsung można zyskać więcej czasu na relaks i zaoszczędzić pieniądze. Ponadto Alsen wszystkim zainteresowanym tabletami Galaxy Tab proponuje atrakcyjne akcesoria dostępne w zestawie z urządzeniem: wielofunkcyjne etui, adapter USB, ładowarka samochodowa, a także karta Starter Orange SGB.

Do oferty produktowej zostały również wprowadzone komputery Samsung z serii All-in-One.  W sprzedaży są już dostępne dwa modele DP500 oraz DP733 skierowane do najbardziej wymagających użytkowników, dla których „innowacyjny wygląd” komputera ma duże znaczenie. Kolejną nowością są laptopy wyposażone w system operacyjny Windows 8  z ekranem dotykowym, jak na przykład Acer Aspire V5. Komputer ten został zamknięty w doskonale chłodzącej obudowie, która jest dostępna w szerokiej palecie kolorów i różnych poręcznych rozmiarach.

W związku z trwającym w Polsce procesem cyfryzacji, Alsen przygotował również ofertę tunerów DVB-T oraz monitorów LCD-TV. W nowościach znalazły się stacjonarne tunery DVB-T, anteny do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej oraz „mobilne” tunery DVB-T na USB, a także monitor Samsung LCD-TV w kolorze białym o przekątnej 24 cali, który posiada wbudowany tuner DVB-T.

Korzyści, jakie płyną z użytkowania telewizji cyfrowej, są bardziej wartościowe niż w przypadku standardu analogowego. Oprócz lepszego odbioru obrazu i dźwięku telewizory przestawione na DVB-T będą posiadać ponad dwa razy więcej kanałów. Dodatkowo będą dostępne takie opcje jak na przykład: spis program TV, wyłączenie lektora, dodanie napisów czy innych dostępnych dźwięków. Ponadto przesył obrazu nie powinien generować zakłóceń. Aby odbierać DVB-T nie trzeba zmieniać anteny analogowej, ponieważ telewizja cyfrowa korzysta z pasma UHF. Alsen oferuje swoim klientom szeroką ofertę tunerów DVB-T, jak również telewizorów z wbudowanym tunerem DVB-T. Cała oferta jest dostępna na stronach sklepu internetowego www.alsen.pl – dodaje Jan Zdebel, prezes sieci Alsen.

Sieć Alsen liczy prawie 350 sklepów franczyzowych, co oznacza, że sklepy Alsen znajdują się w niemal każdym mieście w Polsce. Dzięki sklepom partnerskim Alsen możliwy jest bezpłatny odbiór towarów rezerwowanych przez sklep internetowy Alsen.pl w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

***

ALSEN.pl to jedna z największych sieci franczyzowych w Polsce działająca na rynku nowych technologii. Do sieci należy 350 sklepów na terenie całego kraju. Salony komputerowe należące do sieci zajmują się sprzedażą detaliczną oraz oferowaniem usług w zakresie serwisu i wsparcia technicznego. Na ofertę ALSEN składają się m.in. zestawy komputerowe, laptopy, urządzenia mobilne, wszelkiego rodzaju komponenty i peryferia komputerowe, rozwiązania telekomunikacyjne, a także urządzenia drukujące i materiały eksploatacyjne. Sieć ALSEN popularyzuje metodę zakupów przez Internet z możliwością odbioru osobistego zakupionego towaru w wybranym sklepie na terenie całego kraju.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane