stickyimage

Nowości Hannspree: LED SL22DMBB i SL24DMBB

W ofercie Hannspree, renomowanego producenta elektroniki użytkowej, pojawiły się dwa nowe telewizory LED LCD – modele SL22DMBB oraz SL24DMBB. To idealna propozycja dla klientów, szukających np. drugiego telewizora do domu, który może się okazać niezwykle przydatny podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Urządzenia wyposażone są w ekrany o przekątnych 22″/24″ i wyróżniają się przystępną ceną oraz eleganckim wzornictwem.

Nowe telewizory wyposażono o ekrany z podświetleniem LED o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), charakteryzujące się kontrastem na poziomie 3 000 000:1 (X-Contrast) / 1 000:1 (kontrast typowy), czasem reakcji 5 ms oraz jasnością na poziomie 300 cd/m2 (model SL22DMBB – 250 cd/m2).

Dzięki temu urządzenia doskonale nadają się zarówno do oglądania telewizji, jak i oglądania filmów, czy grania (zarówno w gry konsolowe, jak i na PC) – obraz w każdej sytuacji będzie ostry, a kolory nasycone. Do telewizorów bez problemu podłączymy dowolne źródło obrazu – np. tuner telewizyjny, odtwarzacz DVD/Blu-ray, konsolę do gier, czy komputer. Wśród dostępnych złącz znajdziemy HDMI, Scart, Component, Composite, VGA oraz USB.

Co ważne, oba modele wyposażono również we  (umożliwiający odbieranie coraz popularniejszej w Polsce cyfrowej telewizji naziemnej), a także w funkcję odtwarzacza multimediów i cyfrowej nagrywarki PVR. Użytkownik może bez problemu odtwarzać na ekranie telewizora filmy, zdjęcia oraz muzykę zapisane na pamięciach USB, a także nagrywać (na nośnik USB) materiały emitowane w telewizji.

Cenę modelu SL24DMBB ustalono na 870 zł, zaś SL22DMBB – 797 zł. Oba urządzenia objęte są 24-miesięczną gwarancją.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane