stickyimage

Nowa linia telefonów LG L-style już w Polsce

Stylowy wygląd, dopracowane detale, niezwykle smukły kształt i zaawansowane rozwiązania technologiczne – wszystko to cechuje trzy najnowsze telefony z serii L-Style

Firma LG od lat dostarcza urządzenia, które cechują się połączeniem funkcjonalności produktów z ich oryginalnym i eleganckim wyglądem. Czerpiąc z najlepszych wzorów kolekcji Black Label, czy współpracy z domem mody Prada, powstała nowa linia urządzeń L-Style, która łączy unikalne wzornictwo z rozwiązaniami, dostosowanymi do zróżnicowanych wymagań i gustów użytkowników.

Wszystkie telefony serii L-Style wyróżniają się pięcioma elementami estetycznymi: Modern Square Style, który sprawia, że telefon idealnie leży w dłoni, Harmonized Design Contrast, czyli stylowe wykorzystanie metalowych detali, Floating Mass Technology, odpowiedzialny za wizualną redukcję grubości aparatu, Seamless Layout zapewniający intuicyjne rozmieszczenie najważniejszych klawiszy oraz Sensous Slim Shape, gwarantujący niezwykle smukły wygląd urządzenia. Tak wyznaczony standard sprawia, iż możemy być pewni, że niezależnie, który model wybierzemy, otrzymamy produkt najwyższej, jakości.

Linia L-Style to połączenie najlepszego wzornictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi – mówi Tomasz Aleksandrzak, Dyrektor Marketingu polskiego oddziału LG Electronics Nieustannie rozwijając swoje produkty, firma LG pragnie, by każdy użytkownik otrzymał telefon, dostosowany do jego osobistych preferencji. Taka filozofia stanowi o wyjątkowej sile i innowacyjności naszej oferty.”

Swift L3 – małe jest piękne

Ten niezwykle poręczny telefon wyposażony został w 3,2-calowy ekran o rozdzielczości 240 x 320 pix (125 ppi) i aparat 3 Mpix. Jednordzeniowy procesor  800 MHz i 384 MB RAM zapewniają komfortowe wsparcie dla systemu Android 2.3 Gingerbread z nakładką LG UI. Dzięki 1 GB wbudowanej pamięci, możemy korzystać nie tylko z ulubionych multimediów, ale również używać radia, Wi-Fi czy modułu GPS. Bateria o pojemności 1500 mAh umożliwia intensywne użytkowanie przez bardzo długi czas, bez konieczności ładowania. Dodatkowym atutem wszystkich urządzeń z rodziny L będzie funkcja Quick Memo, pozwalająca w sposób łatwy edytować i dzielić się obrazami widocznymi na wyświetlaczu. Funkcja Quick Memo, inspirowana naturalnym odruchem zapisywania czy zakreślania najważniejszych informacji ułatwi pracę jednocześnie dostarczając rozrywki. Swift L3 to doskonały wybór dla wszystkich osób ceniących ekonomiczne i dobrej, jakości urządzenia o dużych możliwościach.

Telefon jest już dostępny w sprzedaży w cenie ok. 480 zł.

LG Swift L5 – równowaga stron

Połączenie 4-calowego ekranu HVGA o rozdzielczości 320 x 480 pix (146 ppi) z aparatem 5 Mpix, lampą diodową flash i procesorem 800 MHz to propozycja dla każdego, kto ceni sobie doskonałą, jakość w rozsądnej cenie. Urządzenie wyposażone zostało w 512 MB RAM, 2, 4 GB pamięci dla użytkownika (max. 32 GB microSD) oraz baterię 1540 mAh, a wszystko to w obudowie, której grubość nie przekracza 10 mm. Mimo niewielkiego rozmiaru i małej wagi (123g) telefon wyposażony jest w port USB 2.0 oraz moduły: WiFi oraz NFC. W szczególności, ogromnym udogodnieniem powinien okazać się moduł NFC, który dzięki dostarczonym tagom z łatwością pozwoli na zmianę profilu, uruchamianie aplikacji oraz wymianę plików. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż Swift L5 należy do jednych z najtańszych telefonów na rynków posiadających ten moduł. Za sprawne działanie modelu odpowiedzialny jest system Android Ice Cream Sandwich z nakładką LG UI 3.0

Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży w drugiej połowie czerwca 2012 r.
w cenie  799 zł.

LG Swift L7 – siła harmonii

Wyposażony w jednordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 1GHz, model LG Swift L7 to propozycja dla odbiorców, którzy cenią sobie wysoką moc i wydajność telefonu. Ekran IPS LCD WVGA o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 480 x 800 pix (217 ppi), oraz aparat 5 Mpix ze wsparciem lampy diodowej flash zapewnią wiele radości wszystkim fanom multimedialnej rozrywki. Dodatkowo, dzięki 512 MB RAM , wbudowanej pamięci 4 GB i baterii 1700 mAh, długa i intensywna praca urządzenia nie stanowi już problemu. Komunikację krótkiego zasięgu zapewnia wbudowany moduł Wi-Fi, Bluetooth 3.0 oraz technologia NFC. System operacyjny Android Ice Cream Sandwich, rozszerzony o nakładkę LG  UI 3.0 wraz z Quick Memo, umożliwia stałą kontrolę nad wszystkimi funkcjami tego modelu.

Telefon jest już dostępny na rynku w cenie 1099 zł.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane