stickyimage

Notebook Samsung SERIES 9 (NP900X3A-A01PL)

Zyskaj atrakcyjny wygląd z notebookiem 900X3A marki Samsung, który wprost emanuje wyrafinowaniem. Wyjątkowo smukłe wzornictwo z opływowymi liniami cechuje najwyższej jakości obudowa ze specjalistycznego duraluminium, które standardowo wykorzystywane jest przy budowie samolotów i jest dwukrotnie mocniejsze niż aluminium. Smukły i lekki jak piórko design kryje niesamowitą wydajność przetwarzania mobilnego. Ekran LED SuperBright Plus wyświetla 16 milionów kolorów, a wiodący na rynku poziom jasności 400 nitów zapewnia jasność o 100% wyższą niż w przypadku normalnego notebooka z przekątną 13 cali. Korzystaj z serii 9 w dzień lub w nocy dzięki podświetlanej klawiaturze. Wyróżniający się znakomitą wydajnością i udoskonalonym dyskiem SSD notebook 900X3A jest oczywistym obiektem zainteresowania.

Duraluminium, nowa definicja lekkości

W notebooku 900X3A zastosowano lekki jak piórko, a jednocześnie bardzo mocny materiał duraluminium, tworząc smukłą i aerodynamiczną formę. Wykorzystywane przy produkcji samolotów wojskowych i innego wysoko wyspecjalizowanego wyposażenia duraluminium oferuje dwukrotnie wyższą wytrzymałość niż aluminium, mimo swej niewielkiej masy. Dzięki temu możliwe było opracowanie całkowicie nowego wzornictwa, nieporównywalnego z żadnym innym, z najwyższej jakości wykończeniem i w lekkim opływowym stylu, który przemawia do zmysłów pod każdym kątem. Do innych stylowych akcentów zaliczyć można podświetlaną klawiaturę, która jest zawsze doskonale widoczna bez względu na otoczenie. Notebook prezentuje minimalistyczny wygląd, który jest jednocześnie prosty i wyrafinowany.

Zawsze doskonały obraz SuperBright Plus

Jeśli jesteś fanem najnowszych filmów i gier HD, ekran SuperBright Plus z jasnością 400 nitów zmieni Twoje doświadczenie mobilne. Z 16 milionami kolorów i intensywną jasnością SuperBright Plus notebook 900X3A jest o 100% jaśniejszy niż standardowy wyświetlacz 13-calowego notebooka. Możesz oglądać filmy i gry HD, a także inne ulubione zasoby multimedialne nawet w pełnym słońcu z gwarancją, że Twoje oczy nie zmęczą się przez denerwujące odblaski. Od wysokoenergetycznych, napakowanych akcją sekwencji do sielankowych scen, które ubogacają duszę, obraz o jakości dorównującej rzeczywistości ze współczynnikiem kontrastu 1 300:1 poruszy Twój umysł. Dzięki tak zaawansowanej wydajności przetwarzania mobilnego Twój system domowej rozrywki będzie teraz towarzyszyć Ci również w podróży… doskonale!

Niższe zużycie energii, wyższa prędkość.

Dysk SSD 128/256 GB oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania plików, a dzięki temu, że nie ma żadnych ruchomych części, pracuje o 60% szybciej niż dysk twardy HDD. Dodatkowo dysk SSD redukuje zużycie energii aż o 86%, znacząco obniżając koszty operacyjne i konserwacyjne. Z ekoinnowacyjnym dyskiem SSD Samsung nie idzie na kompromis w zakresie wydajności, dzięki czemu jest liderem technologii ekologicznych pamięci.

Niewielki procesor Intel® kryje nieprzemijającą moc

Procesor Intel® z wydajnością, która dzięki pamięci 8 GB dotrzymuje kroku najbardziej wymagającym zadaniom, wyróżnia się wśród technologii inteligentnego przetwarzania dostępnych w notebookach. Opływowe i stylowe wzornictwo kryje o 30% więcej mocy i posiada kartę graficzną Intel® HD 3000 zapewniającą doskonałe wrażenia wizualne – dwukrotnie wyższą wydajność grafiki niż w poprzednich modelach. Silikonowa bateria Intel zapewnia oszczędności na poziomie 500 mW, zapewniając wydajne i mobilne przetwarzanie.

Pracuj szybciej z technologią szybkiego uruchamiania

Wykorzystaj maksymalnie każdą chwilę dzięki technologii szybkiego uruchamiania Samsung. 15-sekundowe* uruchamianie, o 60% szybsze niż w przypadku modeli z dyskiem HDD, i imponujące 3-sekundowe szybkie uruchamianie z trybu uśpienia zapewniają, że jesteś gotowy do pracy w ułamku sekundy. W zaawansowanym trybie uśpienia możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje zasoby są zabezpieczone za pomocą funkcji automatycznego zapisywania danych. Dodatkowo po uruchomieniu notebooka 900X3A możesz korzystać z szybkiego przeglądania Internetu – to brzmi prawie zbyt pięknie, by mogło być prawdziwe.
*wynik testu Microsoft Velocity Test Suite

Wysokiej jakości obsługa dotykowa… ręce do akcji

Nowy duży touchpad z technologią multidotyku jest stylowy i wygodny. Został wyposażony w nową szklaną powłokę i czujnik obrazu, pozwalające na lepszą obsługę multidotyku i kontrolę zakłóceń. A to oznacza, że nie będziesz już mieć do czynienia ze znikającymi kursorami lub przeskokami na ekranie. Nowy inteligentny touchpad z obsługą wielodotykową jest wbudowany ergonomicznie na środku i obsługuje 21 rodzajów gestów (np. szczypanie, przesuwanie szybkim ruchem, obracanie) z zaawansowanym odczytem obrazu 3D, pozwalającym na dopracowaną i intuicyjną nawigację.

Czerp jeszcze większe korzyści dzięki dłuższej żywotności baterii i trwałości

Notebook 900X3A firmy Samsung zapewnia doskonałą mobilność i swobodę dzięki energooszczędnej wydajności oraz bardzo dużej żywotności baterii pozwalającej na 7 godzin pracy** – to mnóstwo czasu na dokończenie spraw lub rozrywkę bez obawy, że bateria za chwilę przestanie działać. Zaawansowana bateria litowo-polimerowa i innowacyjna technologia ładowania opracowana przez firmę Samsung przedłużają czas pracy baterii nawet trzykrotnie w porównaniu z typowymi bateriami stosowanymi w notebookach, dzięki czemu zawsze możesz kontynuować swoje zadania w dowolnym miejscu.
** Czas pracy baterii określony na podstawie wyników testu BatteryMark może różnić się w zależności od konfiguracji komputera.

Doskonałe opcje połączeń przez złącze Bluetooth 3.0 High Speed

Korzystaj z możliwości bezprzewodowego przesyłania pomiędzy urządzeniami elektronicznymi plików multimedialnych: audio, wideo, plików do druku i innych danych – za pomocą nowatorskiego interfejsu Bluetooth 3.0 High Speed, zapewniającego wyższą prędkość transmisji danych (24 Mb/s), 8-krotnie większą niż Bluetooth 2.1 (3 Mb/s), a także lepszą kontrolę czasu pracy baterii.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane