stickyimage

Nivona prezentuje nowe modele ekspresów do kawy z linii CafeRomatica

Już od września na polskim rynku dostępne są nowe ekspresy do kawy marki Nivona z linii CafeRomatica. Trzy nowe modele, charakteryzujˆce się ponadczasowym, eleganckim szwajcarskim designem, to najwyższa technologia stworzona w odpowiedzi na wymagania najbardziej wyrafinowanych kawowych gusów. Cechˆ wszystkich nowych modeli jest innowacyjne i charakterystyczne dla marki Nivona rozwiˆązanie spieniania mleka przy użyciu jednego przycisku – OneTouch Spumatore. Ale ekspresy Nivona to dużo więcej. Dzięki nim każdy może skomponować swój ulubiony smak kawy i mieć go zawsze ze sobˆą.

Łatwość i szybkość obsługi –magiczny przycisk OneTouch „Spumatore”
Nowe modele ekspres—w Nivona CafeRomatica (858, 848 oraz 838) zostały¸ wyposażone w funkcję spieniania mleka za pomocˆ jednego przycisku –  OneTouch „Spumatore”. W przypadku najwyższych modeli –  CafeRomatica 858 i CafeRomatica 848 Đ funkcja ta umożliwia równoczesne spienienie mleka dla dwóch filiżanek.  Dzięki rozwiˆązaniu OneTouch Spumatore przygotowanie ulubionej kawy z mlekiem jeszcze nigdy nie by¸o tak szybkie i łatwe.

Indywidualne podejście
Projektanci nowych ekspres—w Nivona CafeRomatica zadbali, aby w jak największym stopniu odpowiadały one na najbardziej indywidualne potrzeby. Każdy użytkownik dowolnego modelu nowych ekspres—w Nivona CafeRomatica może wybrać ulubionąˆ moc aromatu z pięciostopniowej skali. Funkcja ta działa również dla dwóch filiżanek jednocześnie, co znaczˆco podnosi jakość przygotowania kawy dla gości oraz skraca czas oczekiwania. Dodatkowo ekspresy Nivona CafeRomatica pozwalajˆ na indywidualne programowanie przepisów na kawe, dajˆ możliwość personalizowania kawy aż dla 9 osób, płynnąˆ regulację stopnia mielenia kawy oraz wybór temperatury parzenia kawy z trójstopniowej skali. Tak rozbudowane systemy i funkcje gwarantujˆą, że  nowe ekspresy ucieszˆą smakoszy każdego rodzaju kawy. Bez problemu można bowiem przygotować w nich Espresso, Caffe Cream, Caffe Lungo, Caffe Cappucinno, Caffe Latte czy jakąkolwiek innąˆ kawę według własnego gustu i uznania.

Oszczędność czasu
Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica to również wiele automatycznych funkcji, dzięki którym  użytkownik nie musi poświecać całego dodatkowego czasu nie tylko na obsługe ekspresu, ale też na jego konserwację. W Nivona CafeRomatica 858, 848 oraz 838 zainstalowano automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania urzˆdzenia. Automatyczna jest również funkcja płukania dla spieniacza do mleka Spumatore oraz kontrola stanu wypełnienia młynka i tacki skroplin.


Elegancka, ponadczasowa elegancja
Ekspresy Nivona CafeRomatica to ponadczasowa, klasyczna elegancka tak charakterystyczna dla szwajcarskiego designu. W zależności od modelu użytkownik może wybrać urzˆądzenie z frontem ze stali nierdzewnej (model 858), srebrnym (model 848), matowym czarnym (model 838) – wszystkie z chromowanymi dodatkami. Każdy z ekspres—w wyposażony został również w niezwykle intuicyjny i przyjazny w obsłudze tekstowo-graficzny kolorowy wyświetlacz TFT DuoDialog. Dwukolorowe podświetlenie filiżanek podczas parzenia kawy sprawi, że chwila ta będzie cieszyć¸a nie tylko zmysł¸ smaku i węchu, ale też wzroku.

Ekologia
Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica to również funkcja oszczędzania  prądu – tryb ECO. Dzięki niej gdy ekspres nie jest używany, automatycznie przechodzi w tryb oszczedzania energii.

Sugerowane ceny detaliczne:
Nivona CafeRomatica 858 – oko¸o 4 999 z¸ brutto
Nivona CafeRomatica 848 – oko¸o 4 299 z¸ brutto
Nivona CafeRomatica 838 – oko¸o 3 999 z¸ brutto

Tagi: , , , , ,