stickyimage

Najnowsze akcesoria Logitech znakomitym prezentem na Święta

Okres świąteczny w pełni a ty gorączkowo  poszukujesz prezentów dla najbliższych. Jak co roku zastanawiasz się, co kupić, aby sprawić radość? Mamy nadzieję że ułatwimy Ci to zadanie.  Przygotowaliśmy dla was poradnik z pomysłami na prezenty świąteczne. Najnowsze akcesoria od firmy Logitech będą znakomitym prezentem na tegoroczne Święta

Poniżej znajdziecie najnowsze produkty, zarówno akcesoria biurowe, jak i te dedykowane graczom i fanom dobrego brzmienia.

Zwiększ swoją efektywność przy komputerze

1. Innowacyjna klawiatura Logitech Craft z kreatywną Koroną
Cena: 879 zł
Bezprzewodowa klawiatura Craft podkręci Twoją efektywność w pracy, oferując doskonałe wrażenia podczas pisania. Usprawni tworzenie grafik, prezentacji i dokumentów. Korona – wszechstronne pokrętło dostosuje się do Twoich zadań i pozwoli skupić się na kreatywnej pracy.

2. Mysz z serii Logitech Doodle Collection
Cena: 109 zł
Bezprzewodowa mysz z serii Doodle Collection pozwoli Ci zapomnieć o codzienności. Dzięki niej pobudzisz swoją wyobraźnię. Wybierz jeden z projektów, który odzwierciedla Twoją kreatywność. Precyzyjna funkcja przewijania zapewni Ci błyskawiczne przeglądanie stron internetowych i dokumentów. Do nawet 12 miesięcy pracy na jednej baterii.

3.Logitech MX Anywhere 2S & MX Master 2S
Cena: odpowiednio 399 zł i 479 zł
Wykorzystaj moc technologii Logitech FLOW, z łatwością przeniesiesz pliki między trzema komputerami za pomocą MX Master 2S oraz MX Anywhere 2S. Wielogodzinną pracę obu myszy zapewnią Ci pojemny akumulator i wygodne, ręcznie wyrzeźbione kształty. Znakomita wydajność wykonywanych zadań nie zna granic!

4. Bezprzewodowy trackball Logitech MX Ergo
Cena: 479 zł
Zaawansowany trackball, w którym wykorzystano wyjątkowy, regulowany zawias, zapewniający spersonalizowaną wygodę. Regulowany zawias zapewnia o 20% mniejsze obciążenie mięśni w porównaniu ze zwykłą myszą. Wyposażony w najnowszą technologię śledzenia ruchu, przewijania i zarządzania energią sprawi, że praca przy komputerze stanie się przyjemniejsza.

Bądź bardziej widoczny

1. Pilot do prezentacji Logitech Spotlight
Cena: 569 zł
Rewolucyjny pilot do prezentacji, umożliwiający sterowanie slajdami oraz interakcje z zawartością ekranu nawet z odległości 30 metrów.

2. Kamera Logitech Brio 4K Stream Edition
Cena: 1049 zł
Uzyskaj maksymalny efekt podczas streamów i połączeń dzięki kamerze Logitech BRIO STREAM. Rozdzielczość Ultra HD 4K, bardzo wysoka szybkość przesuwu klatek 1080p/60 kl./s w rozdzielczości HD i 12-miesięczna licencja XSplit Premium.

 

Czas na rozgrywkę!

1. Słuchawki Logitech G433 z dźwiękiem przestrzennym 7.1
Cena: 569 zł
Zestaw słuchawkowy do grania Logitech G433 7.1 Gaming Headset oferuje zaawansowane technologie audio, takie jak membrany Pro-G i DTS Headphone:X®. Wszystko to zostało zamknięte w wygodnej, lekkiej i stylowej konstrukcji. Zestaw słuchawkowy zapewnia doskonałą jakość dźwięku, krystalicznie czystą komunikację i certyfikat Discord.

2. Bezprzewodowa mysz Logitech G603 LIGHTSPEED
Cena: 349 zł
Logitech G603 to mysz, którą wyposażono w przełomowy sensor optyczny HERO, zapewniający dokładność i 10-krotnie wyższą wydajność baterii. Mysz posiada również bezprzewodową technologię LIGHTSPEED,.

3. Kierownica Logitech G29
Cena: 1749 zł
G29 Driving Force to doskonała kierownica wyścigowa z realistycznym siłowym sprzężeniem zwrotnym, spiralnymi kołami zębatymi i modułem pedałów. G29 zaprojektowano pod kątem najnowszych gier dla konsoli PlayStation®4, PlayStation®3 i komputerów PC. Dla maniaków samochodówek i nie tylko. Poczuj się jak prawdziwy kierowca! Prowadź jak najwięksi mistrzowie sportów motorowych!

4. Bezprzewodowa klawiatura Logitech G613 LIGTHSPEED
Cena: 649 zł
G613 to pierwsza na świecie bezprzewodowa klawiatura mechaniczna do gier o wysokiej wydajności. Zaprojektowana dla użytkowników preferujących rozwiązania bezprzewodowe. Klawiatura wykorzystuje technologię łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED™ i zaawansowane przełączniki mechaniczne Romer-G, 25% szybsze od konkurencji

Kolędy muszą dobrze wybrzmieć

1. Głośniki Ultimate Ears WONDERBOOM
Cena: 399 zł
Ultimate Ears WONDERBOOM™ to wyjątkowy przenośny głośnik Bluetooth® z zaskakująco potężnym dźwiękiem. Ciesz się 10 godzinami wyraźnego i czystego dźwięku non-stop z pięknymi, potężnymi basami.

2. Głośniki Logitech MX Sound
Cena: 439 zł
Logitech® MX Sound to wysokiej klasy głośniki Bluetooth® dopracowane pod każdym względem, aby zapewniać wyjątkową jakość działania i elegancki wygląd na biurku. Odtwarzaj dźwięk bezproblemowo przez interfejs Bluetooth.

3. Głośnik Ultimate Ears BOOM 2
Cena: 879 zł
Bezprzewodowy głośnik UE BOOM 2 z 360-stopniową emisją dźwięku generuje mocny i niesamowicie dobry dźwięk z głębokimi i potężnymi basami we wszystkich kierunkach — niezależnie od tego, gdzie jesteś.

4. Głośnik Ultimate Ears MEGABOOM
Cena: 1199 zł
UE MEGABOOM to przenośny, bezprzewodowy głośnik na dopalaczach. Zaskocz wszystkich wspaniałą, 360-stopniową emisją dźwięku z głębokimi, wyczuwalnymi basami — gdziekolwiek pójdziesz.

materiały: Logitech.com

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,