stickyimage

Nagrywarka Infinity TwinCorder HD marki Evolve

Dwa tunery DVB-T, obsługa standardu RealD 3D oraz bezprzewodowy dostęp do sieci. Infinity TwinCorder HD, który właśnie pojawił się w ofercie marki Evolve, to doskonały pretendent do tytułu jednego z najbardziej wszechstronnych urządzeń multimedialnych na rynku.     

TwinCorder HD jest udoskonaloną wersją centrum multimedialnego Evolve Infinity. Wykorzystuje bliźniaczy, niezwykle wydajny chipset Realtek 1186DD o prędkości 750 Mhz. Jeden z najnowocześniejszych na rynku procesorów, w który jest wyposażony, doskonale radzi sobie z obsługą technologii 3D. W TwinCorder HD, wbudowany został router WiFi, umożliwiający połączenie się z siecią bezprzewodową. Za sprawą zoptymalizowanej przeglądarki stron www oraz możliwości podłączenia klawiatury i myszy typu wireless, przeglądanie Internetu na ekranie telewizora jest wyjątkowo intuicyjne.

Udoskonalona wersja nagrywarki Infinity została wyposażona w dwa tunery HD DVB-T. Takie rozwiązanie pozwala na oglądanie transmisji nadawanej na jednym kanale oraz jednoczesne nagrywanie tego, co wyświetlane jest na innym programie. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z plikami multimedialnymi, zapisanymi w najpopularniejszych formatach. Centrum obsługuje również takie rozszerzenia, jak RMVB, MKV, czy ISO. Ponadto Infinity TwinCorder HD współpracuje z systemem Google Android, dzięki czemu jego funkcje mogą być stale dostosowywane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

źróło: materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane