stickyimage

Myszka Razer Ouroboros – nieskończone możliwości na wyciągnięcie ręki

Firma Razer, światowy lider  w dostarczaniu najnowszej technologii dla graczy, zapowiedziała dzisiaj Razer Ouroboros. Zupełnie tak jak jej imiennik, ta elitarna mysz potrafi błyskawicznie przekształcać się i zmieniać formę – wszystko po to, aby jeszcze lepiej dopasować się do każdego rozmiaru dłoni i stylu prowadzenia.

Nie ma dwóch osób o identycznych dłoniach, a każdy z graczy prowadzi myszkę w unikalny dla siebie sposób. Wybierając optymalny kształt nowej oburęcznej myszki, inżynierowie  i specjaliści od ergonomii Razer wyodrębnili trzy kluczowe czynniki wpływające na wygodę: całkowita długość myszki, profil zaokrąglenia oraz kształt powierzchni. Mając to na uwadze, Razer Ouroboros została zaprojektowana tak, aby umożliwić rozsunięcie obudowy  o 20 mm i tym samym pozwolić na idealne dopasowanie konstrukcji do każdej dłoni.

Ouroboros dodatkowo posiada dwa ruchome boczne panele, dla lepszego oparcia dłoni, oraz regulowany stopień nachylenia tylnego łuku, dzięki czemu podczas wielogodzinnego grania, dłoń będzie oparta w bardziej ergonomiczny sposób. Za czułość myszki odpowiada poprawiony sensor o czułości 8200dpi oraz wbudowany przełącznik, pozwalający zmieniać czułość w locie. Bezprzewodową pracę Ouroboros umożliwia pojedynczy akumulator AA, który umożliwi co najmniej 12 godzin komfortowej gry. Aby zapewnić jeszcze lepsze możliwości, Ouroboros posiada poprawiony i wielokrotnie nagradzany Dual Sensor System 4G i zapewnia bezprzewodową pracę z 1ms czasem reakcji.

Zaprojektowana jako doskonałe narzędzie do dominacji na każdym polu bitwy, Razer Ouroboros doskonale spisze się w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy akurat gracz w FPS, RTS czy RPG, Ouroboros idealnie dopasuje się do Twojej dłoni.” – mówi Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. „Jesteśmy naprawdę dumni z wprowadzenia na rynek naszej pierwszej oburęcznej myszki pozwalającej na tak daleko idące dopasowanie do dłoni  i posiadającej tak doskonałą ergonomię”.

Więcej o myszce dla graczy Razer Ouroboros:

Razer Ouroboros to bezprzewodowa mysz, dopasowana do potrzeb zarówno prawo-  i leworęcznych graczy. Urządzenie pozwala na daleko idącą konfigurację długości oparcia oraz kąta nachylenia obudowy, dzięki czemu każdy gracz – niezależnie od rozmiaru dłoni – będzie cieszył się najwyższą możliwą ergonomią i doskonałą wygodą. Dwa boczne panele pozwalają natomiast dopasować podstawę myszy do każdego stylu prowadzenia. Dzięki , wielogodzinne sesje gry nie będą już tak wyczerpujące dla dłoni.

Za wyjątkową czułość myszki odpowiada wbudowany czujnik 4G Dual Sensor System  o czułości aż 8200dpi. Każdy z elementów został stworzony tak, by jak najlepiej spełnić oczekiwania wymagających graczy. Połączenie zalet czujnika optycznego z sensorem laserowym pozwala na wykrycie rodzaju powierzchni 10 razy szybciej, niż w przypadku poprzednich konstrukcji. Wprowadzenie nowego przełącznika, pozwala w odpowiednim momencie natychmiast zwiększyć lub zwiększyć czułość, dopasowując ją tym samym do aktualnie wykonywanego zadania: strzelania z broni snajperskiej czy szturmowania bazy przeciwnika.

Razer Ouroboros pozwala na wyjątkowo komfortową pracę w trybie bezprzewodowym, dzięki ultra-szybkiemu czasowi reakcji, wynoszącemu zaledwie 1ms.
Cena: € 129,99

Dostępność:
Razerzone.com – Q4 2012
Świat – Q4 2012

 Cechy produktu:

 • Dająca się modyfikować obudowa – idealne dopasowanie do każdej dłoni i każdego stylu
 • Podwójny czujnik 4G Dual Sensor System o czułości 8200dpi
 • Zaawansowana technologia bezprzewodowa
 • Stacja dokująca w zestawie
 • 11 programowalnych przycisków w technologii Hyperesponse
 • 1,000Hz ultrapolling / 1ms czas reakcji
 • Przyspieszenie do 200 IPS (cali na sekundę) / 50g
 • Wytrzymały kabel o długości 2,1m
 • Przybliżony rozmiar: 116 mm – 136 mm (długość) x 71 mm (szerokość) x 42 mm (wysokość)
 • Przybliżona waga: 115 g (bez baterii) do 135 g (z baterią)
 • Żywotność baterii: 12 godzin (ciągła gra)

źrodło: materiały prasowe

Myszka Razer Ouroboros – nieskończone możliwości na wyciągnięcie ręki

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane