stickyimage

MultiPad 8.0 Ultra Duo z rysikiem w promocji Euro

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia wielkanocną promocję na swój flagowy model MultiPad 8.0 Ultra Duo, który w zestawie z magnetycznym pokrowcem i poręcznym rysikiem, dostępny jest w sieci Euro RTV AGD za 599 zł.

Prestigio MultiPad 8.0 Ultra Duo pracuje pod kontrolą wydajnego, dwurdzeniowego procesora Rockchip RK3066 ARM Cortex A9 taktowanego zegarem 1,6GHz. Zaimplementowanie czterordzeniowego układu graficznego sprawia, że odtwarzanie multimediów w jakości HD, pobieranie plików czy surfowanie po zasobach sieci, jest niezwykle proste i płynne. Urządzenie charakteryzuje czytelny, ośmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024×768 pikseli, z funkcją multi touch, dzięki której powierzchnia ekranu reaguje na wielokrotny dotyk, zapewniając komfort i precyzję pracy. Na pokładzie MultiPada zainstalowano system Android 4.1 Jelly Bean. Prestigio korzysta z własnych serwerów OTA, co gwarantuje użytkownikowi każdego MultiPada aktualizacje w zakresie systemu operacyjnego Android, aplikacji biurowych, muzycznych oraz gier. Użytkownik ma do dyspozycji 16GB wbudowanej pamięci oraz sposobność rozszerzenia jej zewnętrzną kartą MicroSD o kolejne 32GB, tak aby pomieścić swoje ulubione multimedia.

Urządzenie posiada frontową kamerkę 0,3MPx przeznaczoną do wideo rozmów i konferencji, a także tylny aparat o rozdzielczości 5MPx uwieczniający ważne chwile w jakości HD. Bateria o pojemności 6000mAh w zupełności wystarcza na wiele godzin multimedialnej zabawy i mobilną pracę w podróży. Wbudowane złącze HDMI umożliwia prezentację obrazu z wyświetlacza na zewnętrznym monitorze o większej przekątnej, a sensor położenia daje frajdę podczas gier i obsługi zręcznościowych aplikacji. W zestawie znajdziemy eleganckie, magnetyczne etui, które po zamknięciu wprawia urządzenie w stan uśpienia, a po otwarciu uruchamia je. Producent dołączył także poręczny rysik ułatwiający nawigowanie funkcjami MultiPada.

620 000 wirtualnych książek w 22 językach, ponad 30 000 za darmo (3000 w języku polskim, w tym 460 lektur szkolnych) na prestigioplaza.com. 25% zniżki na e-książki w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio. Bezpłatna aplikacja eReader App 3.0 z Adobe DRM.

Cena: 599 zł
……………………………………………………………………………………………………………………….
źródło:materiały prasowe

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane