stickyimage

Modem ZTE MF669 – Internet na wyciągnięcie ręki

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, przedstawia nowy modem MF669 – niewielkie urządzenie umożliwiające łatwe nawiązywanie bezprzewodowych połączeń internetowych.

Nowy MF669 pozwala w szybki i łatwy sposób połączyć się z Internetem. Wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć urządzenie do komputera za pomocą portu USB, aby cieszyć się swobodnym dostępem do sieci. Modem przesyła dane z prędkością do 5.76Mb/supload do 21.6Mb/s – download, dzięki czemu można sprawnie przeglądać strony WWW czy pobierać pliki. Modem MF669 pracuje w technologii HSPA+, co oznacza, że jakość transmisji danych, w stosunku do tej opartej na tradycyjnej sieci WCDMA, poprawia się, a wykorzystanie częstotliwości jest optymalne.

Urządzenie jest kompatybilne z większością popularnych typów oprogramowania: Windows 7, XP i Vista czy MAC OS, a w Cyfrowym Polsacie również z Linuxem*. Dzięki zainstalowanym aplikacjom przy pomocy modemu ZTE można wysyłać wiadomości SMS oraz korzystać z książki telefonicznej. Slot na kartę pamięci SD umożliwia wykorzystanie urządzenia w charakterze przenośnej pamięci USB i przechowywanie nawet 32GB danych. MF669 prezentuje poręczne, wygodne dla użytkowników rozmiary – 27mm x 12.5mm x 93.5mm.

*Urządzenie w kolorze czarnym dostępne jest w ofercie operatora sieci Plus. Wkrótce pojawi się również w Cyfrowym Polsacie, gdzie do wyboru będą kolory biały lub czarny.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane