stickyimage

Microlab – B 56 – kompaktowy zestaw głośników 2.0 zasilany ze złącza USB

Na polskim rynku pojawi się wkrótce najnowszy produkt firmy Microlab – B 56, czyli kompaktowy zestaw głośników 2.0 zasilany ze złącza USB. To idealny produkt dla wszystkich, którzy poszukują prostych, funkcjonalnych rozwiązań oraz znakomitego dźwięku.

Microlab B56 to stylowy zestaw audio o niewielkich gabarytach, który można podłączyć bezpośrednio do portu USB komputera lub notebooka, bez konieczności zapewniania dodatkowego zasilania dzięki technologii Plug and Play. Dźwięk przesyłany jest przez wejście 3,5 mm umożliwiające podłączenie głośników również do odtwarzacza Mp3/Mp4, telefonu czy przenośnych odtwarzaczy CD/DVD.

Najnowszy zestaw 2.0 firmy Microlab to starannie zaprojektowane, przemyślane rozwiązanie, zapewniające dźwięk wysokiej jakości – urządzenie świetnie sprawdzi się nie tylko podczas słuchania muzyki, ale również oglądania filmów, czy grania. Niewielkie rozmiary (63 x 160 x 107 mm) umożliwiają komfortowe korzystanie z głośników nawet na małym biurku, czy wąskiej półce, a przewodowy pilot zdalnego sterowania (z pokrętłem regulacji głośności) umożliwia swobodę obsługi.

Całość zamknięta jest w eleganckiej, czarnej obudowie, wykonanej z płyty MDF, co jest rzadkością w tak kompaktowym rozwiązaniu. Materiał ten charakteryzuje się spójną strukturą wewnętrzną, co z kolei zapewnia znakomite właściwości akustyczne.

Głośniki Microlab B56 zasilane są przez złącze USB, stąd zbędne jest korzystanie z dodatkowego zasilacza sieciowego. Zestaw posiada 24 miesięczną gwarancję producenta i będzie dostępny w październiku w cenie ok. 50 zł

Dane techniczne Microlab B56:

Zasilanie wyjściowe: 3 Wat RMS
Zakres częstotliwości: 100 Hz – 18 kHz
Stosunek sygnału/szumu: > 70 dB
Oddzielenie: > 50 dB
Głośniki: 2″
Moc znamionowa głośników: 3 Wat
Wyjście: stała instalacja
Wejście: 3.5 mm stereo
Waga produktu netto: 0.8 kg

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane