stickyimage

Manta Duo Mini MS3501 – nowoczesny, kompaktowy smartfon w przystępnej cenie.

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży smartfona Manta Duo Mini MS3501. Jest to kompaktowy smartfon, stworzony z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują małego i poręcznego urządzenia, a nie chcą pozbawiać się bogatego wachlarza funkcji oferowanych przez nowoczesne telefony. Jest to też doskonały sprzęt dla dzieci, gdyż z racji gabarytów idealnie mieści się w dłoni młodszych użytkowników. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie 299,- złotych.

W przypadku Duo Mini MS3501, w pełni sprawdza się powiedzenie, aby nie oceniać książki po okładce. Choć telefon  jest mały i z zewnątrz wygląda nader niepozornie, to w jego wnętrzu drzemią wysokiej jakości podzespoły, dzięki którym doskonale sprawdza się we wszystkich zadaniach i wyzwaniach które stawia przed nim użytkownik. Sercem telefonu jest procesor Dual Core MSM8225 1.0GHz, wspierany przez 512 MB pamięci RAM, co pozwala na komfortowe użytkowanie najważniejszych aplikacji. Dzięki temu jest doskonała propozycją dla wszystkich, którzy nie szukają sprzętu do grania czy oglądania filmów Full HD, ale chcą mieć możliwość bycia w stałym kontakcie ze światem za przystępną cenę. Urządzenie wyposażone jest w dotykowy ekran  3.5” HVGA 320×480, 512 MB pamięci flash (możliwość rozszerzenia o 32 GB przy użyciu kart MicroSD, WiFi, Bluetooth, radio, dwie kamery,  GPS – słowem wszystko, czego potrzebuje nowoczesny smartfon.

Dobry smartfon to jednak nie tylko hardware, ale także software. MS3501 jest napędzany systemem Android 4, który gwarantuje efektywność i wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, dzięki możliwości ściągnięcia niezliczonych aplikacji ze sklepu Google Play, istnieje bardzo szeroki zakres możliwości, o które może wzbogacić się telefon. Firma Manta w trosce o swoich użytkowników domyślnie instaluje szereg aplikacji, gwarantujących bonusy niedostępne nigdzie indziej. Są to między innymi serwisy informacyjne i rozrywkowe onet.pl , interia.pl, naviexpert oraz wiele innych.

Na koniec warto wspomnieć, iż smartfon MS3501 jest w pełni kompatybilny z Mantabox – bezpłatnym wirtualnym dyskiem w chmurze (aż do 5 GB), oferowanym przez firmę Manta. Dzięki niemu każdy użytkownik sprzętu Manty
(i nie tylko) może swobodnie przechowywać swoje najważniejsze pliki na wirtualnym dysku, a następnie uzyskać z nich dostęp z dowolnego urządzenia takiego jak tablet, smartfon, komputer PC czy laptop. Dzięki Mantabox strach przez utratą ważnych dokumentów, zdjęć z wakacji czy ulubionej muzyki to już przeszłość.

Dane techniczne:
Procesor: Dual Core MSM8225 1.0GHz
System operacyjny: Android 4
Pamięć Flash: 512MB
Pamięć RAM: 512MB
Ekran: 3.5” HVGA 320×480, dotykowy
Internet: WiFi 802.11b/g/n
Czytnik kart: MicroSD max. 32GB
1 x USB 2.0
Wbudowane Radio FM
GSM: 850/900/1800/1900MHz
WCDMA: 2100MHz
Wbudowany G-Sensor
Kamera 0.3Mpix przód i 2.0MPix tył
Obsługa dwóch kart SIM
Wbudowany Bluetooth
GPS
Akumulator: 1050mAh
Zasilanie: 5V/2A
Wymiary (Sz./Wys./Dł.): 118x61x12mm
Waga: 85g

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane