stickyimage

Logitech przedstawia bezprzewodową myszkę M280 zaprojektowaną z myślą o komforcie

Logitech zaprezentował Logitech® Wireless Mouse M280, która dzięki zaokrąglonemu kształtowi pozwala dłoni na pracę w naturalnej pozycji. Poprzez asymetryczną formę, tryb swobodnego przewijania, który usprawnił sensor optyczny, zapewniający zaawansowaną precyzję i czułość, myszka spełnia się doskonale, zarówno w pracy jak i podczas przeglądania Internetu w domu.

„Ponieważ każdego dnia tyle czasu spędzamy używając komputerów, laptopów i tabletów, bardzo ważne jest, aby używanie myszki komputerowej było wygodne” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Aby stworzyć Logitech Wireless Mouse M280 wykorzystaliśmy technikę pracy ręcznej, dzięki której udało się zaprojektować dynamiczny, zaokrąglony  kształt myszki z miękkim gumowym uchwytem, który jest naturalny i wygodny dla ludzkiej ręki” – dodaje Izabela Sulima.

Bezprzewodowa myszka The Logitech Wireless Mouse M280 jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi. Posiada wbudowany sensor precyzyjnego śledzenia. Dzięki zaawansowanej technologii myszka zużywa mniej energii, automatycznie wprowadzając się w stan uśpienia, kiedy nie jest używana, przez co czas pomiędzy ładowaniem baterii znacząco się wydłuża. Nowoczesny design i kilka opcji kolorystycznych myszki do wyboru sprawiają, że M280 sprawdzi się idealnie  w każdym miejscu pracy.

Dostępność
The Logitech Wireless Mouse M280 będzie dostępna w sprzedaży w październiku 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej 129 zł.
Więcej informacji o produkcie na: logitech.com

# # #
Logitech – informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki – muzyki, wideo, gier, mediów społecznościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane