stickyimage

Lodówka BEKO CNE 47540 GB z czarnym szkłem

BEKO od kilku sezonów wprowadza nową stylistykę urządzeń AGD. Najnowszy model lodówki z czarnym szkłem (model CNE 47540 GB) to połączenie luksusu i elegancji w najlepszym wydaniu. Poza nowoczesnym dizajnem, lodówka również spełni kryteria wymagającej pani domu. Jest wyjątkowo ergonomiczna (system półek, uchwytów i szuflad), energooszczędna (klasa A+++ !!!), nie wymaga rozmrażania (No frost) i posiada wiele dodatkowych praktycznych funkcji.

Zgodnie z klasyfikacją, czarna lodówka BEKO posiada najwyższą klasę energetyczną A+++. Jest to topowy model firmy w tym segmencie lodówek. Wnętrze lodówki jest wyposażone w energooszczędne LED-owe oświetlenie boczne, dające przyjemne białe światło. Dodatkowym plusem są filtry i uszczelki antybakteryjne ułatwiające utrzymanie higieny.

Dane techniczne:
BEKO CNE 47540 GB – cena sugerowana 4 299 zł
Wymiary 195 x 70 x 68cm
Pojemność całkowita brutto 475 litrów

Filtr antyzapachowy
oczyszcza schłodzone powietrze krążące we wnętrzu chłodziarki, eliminując nieprzyjemne zapachy i bakterie; dzięki temu przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość.

Aktywny jonizator
neutralizuje bakterie, wirusy oraz inne czynniki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu chłodziarki. Oczyszcza w ten sposób krążące w komorze powietrze, co pomaga dłużej przechowywać żywność.

Active Dual Cooling System
To dwa niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Zaawansowana technologia stworzona aby zapewnić jak najlepsze warunki  do przechowywania żywności. Osobno regulowana temperatura oraz poziom wilgotności dla części chłodzącej i mrożącej zapewnia optymalne warunki przechowywania.

Uszczelka antybakteryjna
Dodatkowa substancja antybakteryjna na uszczelce zwalcza bakterie, które lubią się osadzać w okolicach uszczelki.
No Frost:
System No Frost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. System ten nie tylko sprawia, że lodówka jest niekłopotliwa i łatwa w obsłudze, lecz również zapewnia odpowiednią temperaturę, by żywność była lepiej przechowywana.

Szybkie Mrożenie:
Zapewnia szybkie zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.

Przezroczyste Szuflady Zamrażalnika:
Przednia część szuflady zamrażalnika zrobiona jest z przeźroczystego materiału tak, że doskonale widać, jakie produkty znajdują się w środku szuflady bez konieczności wysuwania jej.

Alarm otwartych drzwi:
Chłodziarki Beko wyposażone w „Alarm otwartych drzwi” ostrzegą Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi.

Filtr Antyzapachowy:
Filtr oczyszcza schłodzone powietrze krążące we wnętrzu chłodziarki, eliminując nieprzyjemne zapachy i bakterie, dzięki czemu przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość.

Pojemnik na nabiał:
Pojemnik umieszczony na górze drzwi chłodziarki, dzięki przeźroczystym ściankom zapewnia idealne miejsce do przechowywania produktów mlecznych, chroniąc je przed wyschnięciem.

Półka na butelki:
Chromowana półka na butelki zapewnia idealną przestrzeń na chłodzące się butelki, a tym samym zwiększa wykorzystanie dostępnej przestrzeni w chłodziarce.

System Fresh Blue Light:
Światło o lekko niebieskim zabarwieniu gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach przechowywanych w przeznaczonych do tego celu pojemnikach. Dzięki temu produkty nie tylko zachowują świeżość, ale nawet zwiększają swoje walory odżywcze.

Komora Zero:
Komora Zero – pozwala dłużej przechowywać świeże produkty w temperaturze około 0°C.

Komory wielofunkcyjne:
Szuflady nad pojemnikami na warzywa i owoce można w zależności od potrzeb wykorzystywać do schładzania produktów, przechowywania surowego mięsa, ryb i gotowych potraw w temperaturze 0°C lub jako dodatkowy pojemnik na warzywa i owoce.

Oświetlenie LED:
Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań.

Wprowadzając nowy model lodówki, BEKO poszerza swoją linie produktów premium.
Z urządzeń w tym kolorze, dostępne są również pralka i zmywarki (opisy poniżej). Czarne sprzęty AGD są idealnym dopełnieniem minimalistycznych białych kuchni, które są obecnie najnowszym trendem projektowania wnętrz .

Modele czarnych zmywarek i pralki BEKO:

  • Zmywarka wolnostojąca DFN 6833 B – 2349zł wyświetlacz LCD, pojemność: 13 kompletów, 8 programów, 6 temperatur zmywania, klasa energetyczna A++, zużycie wody 10 litrów, wymiary (WxSzxGł): 85x60x57 cm
  • Zmywarka do zabudowy DSN 6835 B Extra – 2299zł odkryty panel, wyświetlacz LCD, pojemność: 15 kompletów, 8 programów, 6 temperatur zmywania, klasa energetyczna  A+, zużycie wody 13 litrów, wymiary (WxSzxGł):82x60x54,8 cm
  • Pralka WMB 81241 LMB – 1999zł   klasa energetyczna A+, pojemność znamionowa 8 kg, wyświetlacz BIG LCD, czarne drzwi 34cm, 16 programów, grzałka Hi-Tech (niklowana), klasa efektywności prania A, klasa efektywności wirowania B, zużycie wody: 50 l, wymiary (WxSzxGł): 85x60x54 cm

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane