stickyimage

Litr idealnie czystej wody za 10 gr – dzbanki filtrujące polskiej firmy Dafi

Chcemy żyć zdrowo, być piękni i młodzi! Dla tych wyższych pobudek kupujemy butelki z wodą, która wydaje się nam najczystsza i najlepsza. Wydajemy spore pieniądze, dźwigamy kilogramy i zaśmiecamy środowisko plastikowymi odpadami. A i tak nie mamy pewności, że dostajemy najlepszą,czysta wodę. Czas zmienić nawyki i postawić na to, co naprawdę dobre dla nas i… NASZEJ KIESZENI!
LITR IDEALNIE CZYSTEJ WODY ZA 10 GROSZY? TAK, TO MOŻLIWE DZIĘKI FILTROM DAFI! CZYSTA MATEMATYKA: 15 ZŁ ZA FILTR – 150L PRZEFILTROWANEJ WODY = 10 GROSZY ZA LITR!

POLSKA MARKA OFERUJĄCA FILTRY DOSTOSOWANE DO JAKOŚCI POLSKIEJ WODY KRANOWEJ, BY SKUTECZNIE JĄ OCZYSZCZAĆ.

Chcemy żyć zdrowo, być piękni i młodzi! Dla tych wyższych pobudekkupujemy butelki z wodą, która wydaje się nam najczystsza i najlepsza. Wydajemy spore pieniądze, dźwigamy kilogramy i zaśmiecamy środowisko plastikowymi odpadami. A i tak nie mamy pewności, że dostajemy najlepszą, czysta wodę. Czas zmienić nawyki i postawić na to, co naprawdę dobre dla nas i… NASZEJ KIESZENI!

DZBANEK FILTRUJĄCY DAFI OMEGA UNIMAX LED

CENA OK. 69 ZŁ , POJEMNOŚĆ: 4 L
WYMIENNY FILTR OK. 15 ZŁ
WYSTARCZA NA OK.150 – 200 L WODY

Designerski dzbanek wyposażony jest w praktyczny ledowy wskaźnik informujący,  o konieczności wymiany filtra.

Wody przefiltrowanej w dzbanku Dafi można używać do picia, parzenia kawy, herbaty oraz przygotowywania posiłków. Wystarczy wlać wodę kranową do dzbanka, by już po chwili otrzymać  jeszcze czystszą  i smaczniejszą, jak ze źródła!

Dzbankowy systemem filtrujący Dafi eliminuje zanieczyszczenia oraz inne szkodliwe substancje, mogące znajdować się w wodzie kranowej. Przefiltrowana woda jakością nie ustępuje wodzie butelkowanej, a nawet niejednokrotnie ją przewyższa.

WARTO WIEDZIEĆ: Woda z wodociągów spełnia restrykcyjne normy UE i jest bezpieczna do spożycia przez ludzi, ale nim trafi z wodociągów do Twojego kranu przemierza setki kilometrów rur ze stali, ołowiu czy PCV. Wędrując pogarsza swój zapach i smak, co utrudnia jej bezpośrednie spożycie prosto z kranu. Filtry Dafi eliminują chlor oraz  zanieczyszczenia wytrącane z instalacji wodociągowych, gwarantując uzyskanie czystej i zdrowej wody.

SERCE FILTRA
ZASYP FILTRUJĄCY TO SEKRET SKUTECZNOŚCI FILTRÓW MARKI DAFI. JEGO SKŁAD ZOSTAŁ DOSTOSOWANY DO FILTROWANIA POLSKIEJ WODY, BY SKUTECZNIE JĄ OCZYSZCZAĆ.

Zasyp filtrujący składa się z aktywnego węgla i żywicy jonowymiennej.

Węgiel absorbuje chlor, detergenty, herbicydy, pestycydy i substancje pochodzenia organicznego. Usuwa z wody nieprzyjemny zapachi poprawia jej smak. Działa jak gąbka wchłaniająca szkodliwe substancje, mogące znajdować się w wodzie kranowej.Żywica usuwa z wody metale ciężkie (np. ołów),nadmiar soli, magnezu i wapnia, powodujących jej twardość i osadzanie się kamienia w urządzeniach AGD, przedłużając tym samym ich żywotność

Wszystkie produkty z portfolio Dafi są produkowane w Polsce i dostosowane do jakości polskiej wody kranowej. Każdy produkt marki Dafi przechodzi przez kilkustopniowy system kontroli jakości, także laboratoryjny. Spełnia normy unijne i posiada atesty (PZH, LGA oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka) dopuszczające do kontaktu z żywnością.

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane