stickyimage

Limitowana edycja nocnej zabawy – Wiko wprowadza na polski rynek smartfon Fever Special Edition

Po sukcesie smartfona FEVER, który świeci w ciemności, Wiko przedstawia jego nową wersję – FEVER Special Edition, który wyróżnia się mnogością wykończeń tylnej obudowy. Głównymi atutami smartfona jest smukła fosforyzująca obudowa, 5,2-calowy wyświetlacz Full HD z technologią Corning Gorilla Glass i CABC oraz aparaty fotograficzne o rozdzielczości 13 MPx i 5 MPx. Dodatkowo w intuicyjnej obsłudze urządzenia pomagają nakładka Wiko UI i rozwiązanie Smart LefPage, dzięki którym użytkownik otrzymuje bezpośredni dostęp do 80% funkcji telefonu.

Ma swój styl!

FEVER Special Edition to luksusowe materiały i imponująca liczba wariantów designu tylnej obudowy: efekt szczotkowanego metalu, stylowe paski i wysokiej jakości drewno. FEVER Special Edition urzeknie użytkowników swoim oryginalnym designem i ponadczasowym stylem bez względu na panującą modę. Eleganckie linie urządzenia dodatkowo podkreśla lekko zaokrąglone szkło ekranu wykonane w technologii 2,5D.

Wiko_FEVER_anthracite_3quart_down Wiko_FEVER_anthracite_back Wiko_FEVER_anthracite_compo-2 Wiko_FEVER_ash-wood_back Wiko_FEVER_cinnabar_back Wiko_FEVER_lime_back Wiko_FEVER_oak-wood_back Wiko_FEVER_silver_back

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mówisz „intuicyjny”?

Smartfon został wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz Full HD wykonany w technologii IPS.  Ekran pokryty antyrefleksyjną powłoką odbija światło, zapewniając jasny obraz i doskonałą widoczność pod każdym kątem. Wytrzymałość ekranu zapewnia hartowane szkło Corning® Gorilla® Glass 3.

W FEVER Special Edition zastosowano także technologię CABC (Content Adaptive Backlight Control). Rozwiązanie pozwala na automatyczne dostosowywanie się jasności obrazu na wyświetlaczu do natężenia światła otoczenia. Dzięki temu nie trzeba poszukiwać cienia, aby odczytać wiadomość, odpisać na maila czy zameldować się na Facebooku.

Wysokiej jakości aparaty smartfona Fever Special Edition zostały wyposażone w tryb DualView, który umożliwia jednoczesne nakręcenie filmów przednią i tylną kamerą. W ten sposób pozwala uchwycić wszystkie ciekawe momenty podczas koncertu lub spotkania z przyjaciółmi. Natomiast opcja szerokokątnego selfie pozwoli na tworzenie zdjęć, na których nikt ze znajomych nie będzie miał uciętej ręki lub głowy.

Smartfon w pełni wykorzystuje zwiększoną wydajność i funkcje systemu Android 6.0 Marshmallow. Płynność działania urządzenia zapewnia procesor Octa Core 1,3 GHz. Z kolei dzięki nakładce Wiko UI i rozwiązaniu Smart LeftPage użytkownicy uzyskają bezpośredni dostęp do 80% funkcji telefonu. Wystarczy jedno muśnięcie palcem po ekranie, żeby zobaczyć swoje kontakty, aplikacje lub wiadomości. Kolejne muśnięcie – i możesz skontaktować się ze znajomym, przypisując ich do grupy ulubieńców, bliskich i ostatnio wybranych. Wisienką na torcie FEVER Special Edition jest pamięć wewnętrzna 32 GB ROM i 3 GB RAM oraz 8-rdzeniowy procesor.

Co za blask!

Blask Fever Special Edition robi wrażenie. Intensywny efekt świecenia w ciemności zapewnia urządzeniu biała fluorescencyjna ramka, która absorbuje światło dzienne i stopniowo oddaje je w ciemności.

Wiko
Wiko powstało w 2011 r. w Marsylii, we Francji. Obecnie zatrudnia 500 pracowników, ma 15 milionów klientów i prowadzi działalność w 30 krajach na całym świecie. Znajduje się w pierwszej piątce marek pod względem liczby sprzedanych smartfonów we Francji, Włoszech, Belgii oraz Portugalii. W 2015 r. firma sprzedała 8 milionów telefonów, co oznacza 1 urządzenie co cztery sekundy. Wiko należy do French Tech, rządowej agencji promującej cyfrowe innowacje i projekty. Francuski producent telefonów osiągnął sukces jedynie w ciągu 5 lat obecności na rynku smartfonów. Natomiast planem i ambicją firmy jest kontynuacją ekspansji na rynku globalnym.
Więcej na: wikomobile.com

Tagi: , , ,