stickyimage

LG prezentuje funkcję Quickmemo™ w smartfonach LG Swift z serii L

Firma LG Mobile Communications poinformowała, że bardzo ceniona przez użytkowników funkcja QuickMemo™ jest już dostępna w całej ofercie smartfonów LG Swift z serii L. Rozwiązanie to zostało udostępnione w postaci specjalnej aktualizacji. Do tej pory rozszerzenie to było oferowane tylko w niektórych regionach, a od końca III kwartału mogą z niego korzystać użytkownicy na całym świecie.

Funkcja LG QuickMemo™ umożliwia błyskawiczne wykonanie zrzutu ekranu przedstawiającego dowolny typ treści, jak choćby strony internetowe, obrazy, zdjęcia czy wideo. Następnie użytkownicy mogą pisać, rysować lub robić notatki palcem bezpośrednio na ekranie. Notatki QuickMemo™ można potem przesłać do innych użytkowników za pomocą wiadomości tekstowej, czata lub poczty elektronicznej. Po pobraniu aktualizacji użytkownicy będą mogli wywołać tę funkcję przez naciśnięcie przycisków kontroli głośności lub za pośrednictwem paska powiadomień.

QuickMemo™ to jedna ze sztandarowych funkcji interfejsu LG, która zwiększa jakość komunikacji, umożliwiając użytkownikom dzielenie się pomysłami w bardziej indywidualny sposób” — powiedział Paul Bae, wiceprezes centrum marketingowego firmy LG Electronics Mobile Communications Company.

Udostępnieniu funkcji QuickMemo™ w smartfonach LG Swift z serii L będzie towarzyszyć prezentowana na całym świecie reklama telewizyjna pod hasłem „Connect to What’s Real” (Połącz się z tym, co rzeczywiste). Aktualizację zawierającą funkcję QuickMemo™, będzie można pobrać na stronie głównej LG Mobile lub w centrach obsługi na rynkach, na których sprzedawane są smartfony LG Swift z serii L.

Oferta ta obejmuje modele LG Swift L7, L5 i L3. Wszystkie te urządzenia zapewniają ponadczasowy styl oraz znakomitą funkcjonalność w czarnej lub białej obudowie. LG zamierza też wprowadzić na rynek stylową, różową wersję modeli z tej serii.

źródło: materiały prasowe

 

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane